• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Link4 - korzystał ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:49
Link4 rzeczywiście jest bardzo popularna w telewizji czy internecie ja sama mam ubezpieczony samochód w AXA i jestem zadowolona. Opłaty nie są za wysokie a obsługa bardzo konkretna i miła.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:19
Sporo ludzi kieruje się tylko reklamami w telewizji lub w internecie. Prawda jest taka, że dopóki się samemu człowiek nie przekona to nie będzie wiedział czy to prawda czy nie. Jednym się podoba ta firma innym nie i tak będzie zawsze i z wszystkim. Trzeba się z tym liczyć.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:14
koniecka napisał
Link 4 to nie jest nowa firma. Ja tam mam do nich zaufanie, zawsze pomagają w potrzebie nie mogę powiedzieć nic złego na ich usługi, może i ubezpieczenie czasem nieco wysokie się wydaje, ale wiadomo, że im więcej im się płaci, tym bardziej o Ciebie dbają.


No akurat to co napisałaś nie zawsze się sprawdza. Mój znajomy płacił ogromne ubezpieczenie a przy wypadku musiał sam sobie lawetę sprowadzać bo się dodzwonić do ubezpieczyciela nie potrafił, więc nie zawsze to tak działa
Cytuj
Odpowiedź