• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Link4 - korzystał ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:04
Link4 to jedna z popularniejszych firma ubezpieczeniowych - a przynajmniej chyba każdy słyszał nazwę tej firmy i chociaż raz wydział ich reklamę w telewizji. Ale czy korzystaliście lub znacie kogoś kto korzystał z ich ubezpieczenia? W sumie ja wśród znajomych słyszę tylko o PZU, Warcie i Axa, a o firmach typu Link4 nic...
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:51
Ja o Link4 słyszałem tylko z reklam, nie miałem z nimi styczności, nie słyszałem też zeby moi znajomi mieli z nimi jakiś kontakt.Jako do mnie nie przemawiają, dla mnie są mało wiarygodna firmą. Osobiście nie korzystał bym z ich usług, ale to tylko moja decyzja.
Cytuj
frankensztajn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 18:19
też raczej bym nie korzystał, chociaż ostatnio złapałem kapcia w połowie drogi do rodziców i pierwszy nr jaki mi przyszedł do domu to ''dwa dwa i siedem czwórek'', telewizja jednak ma duży wpływ na nasze życie. na szczęście miałem przy sobie kontakt do swojego ubezpieczyciela.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:48
nie mam złego zdania o link4 a w sumie to wg mnie bardzo dobra firma. sama swego czasu korzystalam z ich usług, teraz samochodu nie mam więc nie są mi potrzebni, ale z czystym sumieniem moge polecic tę firmę. byli pomocni i bardzo dobrze można się było dogadać
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 9:16
Mi ta firma ani ziębi ani parzy, jeśli ktoś z niej chce korzystać, niech korzysta, nie mam złych opinii, choć osobiście korzystam z pospolitego PZU, ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z zamiłowania, jest mi po prostu wygodniej ubezpieczać samochód właśnie w tej firmie.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 12:47
ja miałam tam ubezpieczenie przez rok i nie było źle, później zmieniłam pojazd i równocześnie firmę. wydaje mi się że każdy ubezpieczyciel jest dobry i jeśli ubezpieczenie naprawdę obejmuje daną szkodę to nie ma problemu, rzeczoznawca wie co robi przecież. w Warcie spotkałam się z rzeczoznawcą który na korzyść spisywał protokół. wszystko zależy od ludzi
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:54
Nie miałam jeszcze styczności z tą firma ale szczerze mówiąc troche zastanawiam sie czy nie zrezygnować z usług PZU i nie przejść do link4. Coraz więcej osób sie na to decyduje.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:38
Tyle co z reklam. Wiesz ludzie nie mają zaufania do nowych firm. Nie wielu decyduje się na wybór ubezpieczalni po za słynną trójką. Sama mam ubezpieczenie w PZU i jestem zadowolona a o LINK4 nawet nie myślę.
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:46
Link 4 to nie jest nowa firma. Ja tam mam do nich zaufanie, zawsze pomagają w potrzebie nie mogę powiedzieć nic złego na ich usługi, może i ubezpieczenie czasem nieco wysokie się wydaje, ale wiadomo, że im więcej im się płaci, tym bardziej o Ciebie dbają.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:00
Tez znam tą firme od dłuższego czasu ale jeszcze nie miałam okazji korzystać z ich usług. Jakos się nie złożyło żebym decydowała sie na ich usługi, dobrze mi tu gdzie jest.
Cytuj
Odpowiedź