• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Renta rodzinna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:18
Halszka napisał
Jasne, chcesz rozpocząc naukę na studiach bo chcesz pobierac ciągle rente od naszego biednego Państwa. Ja znam takich ludzi. Sama mam na studiach taka Klaudie, ktora otwarcie mowi ze ona pracuje na czarno gdzies tam weekendowo, ale na studia chodzi zeby miec rente.
To nasze biedne państwo wcale nie jest takie biedne - wystarczy spojrzeć na wysokość podatków - być może pracujesz na etacie i tego nie odczuwasz, ale prowadząc własną działalność bardzo dobrze odczułabyś ile państwo ludziom zabiera. A na co wydaje pieniądze? Nie muszę chyba wspominać o aferze z obiadem pewnego polityka w drogiej restauracji?
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:46
Halszka napisał
Jasne, chcesz rozpocząc naukę na studiach bo chcesz pobierac ciągle rente od naszego biednego Państwa. Ja znam takich ludzi. Sama mam na studiach taka Klaudie, ktora otwarcie mowi ze ona pracuje na czarno gdzies tam weekendowo, ale na studia chodzi zeby miec rente.
ale nie można tak ludzi szufladkować nie każdy uczy się dla renty. Może podejmuje studia żeby na prawdę się czegoś nauczyć a przecież na studiach nie jest prosto o pracę albo o pogodzenie jej z nauką. Bez takich.... niemiło się czyta takie oskarżenia
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:58
halszka prosze cie... skad wiesz jaka dziewczyna ma sytuacje i dlaczego chce isc na studia? moze chorowała i nie mogła wcześniej albo coś innego? to chyba dobrze ze chce sie uczyc a nie tylko pobierac rente a potem zasiłki dla bezrobotnych..
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:31
Rentę rodzinną otrzymujesz do momentu, w którym się uczysz ale chyba nie dłużej niż do 25 roku życia o ile się nie mylę. Najlepiej zadzwoń i zapytaj choć jeżeli nie przerwałaś nauki to normalnie rentę dalej będziesz dostawać.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:18
Rentę chyba możesz otrzymywać do 25 roku życia prawda? Z tym, że za bardzo nie rozumiem przerwałeś naukę teraz znów zaczynasz? To nie dostawałeś renty i znów ją chcesz wznowić? A da się tak?
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:03
VintageSkirt napisał
Halszka napisał
Jasne, chcesz rozpocząc naukę na studiach bo chcesz pobierac ciągle rente od naszego biednego Państwa. Ja znam takich ludzi. Sama mam na studiach taka Klaudie, ktora otwarcie mowi ze ona pracuje na czarno gdzies tam weekendowo, ale na studia chodzi zeby miec rente.
ale nie można tak ludzi szufladkować nie każdy uczy się dla renty. Może podejmuje studia żeby na prawdę się czegoś nauczyć a przecież na studiach nie jest prosto o pracę albo o pogodzenie jej z nauką. Bez takich.... niemiło się czyta takie oskarżenia


Biednego Państwa?? One jest biedne jeżeli chodzi o zwykłych ludzi, bo Ci na górze to biednie nie mają.. nie popadajmy w paranoję. Skoro dziewczyna chce się uczyć to czemu ma tego nie robić, a nawet jakby robiła to dla pieniędzy to co z tego? Należy jej się renta i niech ma.
Cytuj
Odpowiedź