• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie rybek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:30
Domi Kiwińska napisał
Ja słyszałam, że osoby które posiadają hodowlę w akwariach bądź terrariach a nie podlega ona jako takiemu ubezpieczeniu, często wykupują dodatkowe ubezpieczenie wyposażenia domu. Nie chroni ono co prawda przed stratami związanymi z chorobą zwierzątek, ale jakieś uszkodzenia zbiorników itp. zapewne obejmuje.
W ramach polisy mozna sie doubezpieczyc.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:09
Ubezpieczanie rybek :D Podbijam stawkę, kto ubezpieczał coś jeszcze fajniejszego?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:22
kolega miał w pekao takie wykupione bo miał jakies mega rzadkie rodzaje rybek do sprzedazy, trudno było dostac mu ale sie udało :) wiesz jak inwestujesz w ryby jakis 10 tysiecy zlotych i w sprzet to warto
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 9:33
Landolina napisał
Witam,
od pewnego czasu hoduje rybki akwariowe, mam już kilka dość sporych zbiorników. Nie dawno czytałam tu na forum jak ktoś pisał i ubezpieczeniu psa czy roweru, Ja teraz zastanawiam sie czy mogłabym w jakiś sposób ubezpieczyć moją hodowle rybek?Na wypadek nagłej choroby albo z innych przyczyn gdybym straciła większą grupę z mojej hodowli.
Napisz Landolina ile taka jedna rybka kosztuje, to ludzie przestana sie nabijać. To sa często na prawdę drogie rzeczy i warto ubezpieczać. Ale jak się nie znacie, to się śmiejecie.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:33
Pierwszy raz słyszę o ubezpieczeniu rybek..nie mam pojęcia czy coś takiego w ogóle jest możliwe, ale skoro można ubezpieczać psy i koty, to kto wie może i rybki też? Najlepiej poczytaj o tym w internecie zapewne znajdziesz jakąś informacje.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:40
kacper napisał
Ubezpieczanie rybek :D Podbijam stawkę, kto ubezpieczał coś jeszcze fajniejszego?


Nie ma się co śmiać bo jakbyś zainwestował w jakieś rybki kupę kasy to wcale nie byłoby Ci do śmiechu jakby im się coś stało. Niestety. Sama nie wiem co Ci polecić, ale widzę, że tutaj już niektórzy trochę rozjaśnili sytuację. Daj znać co wybrałeś.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 14:01
Wiem, że można ubezpieczać koty czy psy ale o rybkach nie słyszałem. Możesz podejść do jakiegokolwiek ubezpieczyciela albo zadzwonić i dopytać czy można ubezpieczyć rybki. Ja cię rozumiem wiem jakie to drogie hobby więc warto się ubezpieczyć
Cytuj
Odpowiedź