• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie rybek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:38
Witam,
od pewnego czasu hoduje rybki akwariowe, mam już kilka dość sporych zbiorników. Nie dawno czytałam tu na forum jak ktoś pisał i ubezpieczeniu psa czy roweru, Ja teraz zastanawiam sie czy mogłabym w jakiś sposób ubezpieczyć moją hodowle rybek?Na wypadek nagłej choroby albo z innych przyczyn gdybym straciła większą grupę z mojej hodowli.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:14
Wiesz to moze się wydać śmieszne. Jak przeczytałem co Ty chcesz ubezpieczać to nie mogłem powstrzymać się od śmeichu ale z ciekawości wpisałem w google hasełko "Ubezpieczenie rynek" i widziałem że chyba PZU ma cos takiego nie wiem czy Ty sie do tego łapiesz.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:00
Na rynku istnieją już ubezpieczenia, które zabezpieczają zwierzęta domowe, jednak większość z nich zabezpiecza psy lub koty. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie ryb akwariowych to dobrym rozwiązaniem jest polisa nieruchomości i wówczas można ubezpieczyć nieruchomości i wszystko co znajduje się wewnątrz. Zabezpieczyć się można przed włamaniem, kradzieżą, wandalizmem, zdarzeniami losowymi, kataklizmami itd. Zabezpieczyć się można praktycznie na każdą ewentualność, np. na wypadek wycieku wody z akwarium.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:36
Pierwsze słyszę o ubezpieczaniu rybek, jednak po wdrążeniu się w temat to muszę przyznać, że nie jest tak łatwo ubezpieczyć te pupile. Łatwiej jest ze zwierzętami takimi jak kot czy pies. Rybki akwariowe można podpiąć do bardziej rozbudowanych pakietów na ogół polis mieszkaniowych. Co do samych rybek myślę, że nie będzie to łatwe zadanie.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:28
Mnie już nic nie zdziwi. Moi znajomi ubezpieczyli swoje domowe zwierzęta i wcale nie dziwię się, że chcesz ubezpieczyć rybki. W końcu to Twoja praca i jak je stracisz to równocześnie stracisz dochód. Podobno PZU ma dobrą ofertę ubezpieczenia zwierzaków, ale ja bym na Twoim miejscu przejrzała jeszcze inne.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:57
No ja widziałem kiedys cos takiego. Jakaś firma ubezpieczeniowa ma w swojej ofercie tego typu ubezpieczenia. Zdziwiłeś mnie lekko tym ubezpieczeniem ale jeśli to twoje jedyne źródło dochodu to chyba lepiej jest to w jakis sposób zabezpieczyc.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:11
Hahah , noc mnie chyba juz w życiu nie zadziwi! :) Jak można chcieć ubezpieczyć akwariowe rybki? Czego to ludzie teraz nie wymyślą, ciekawe ktory ubezpieczyciel zgodził by się na coś takiego. Bo mam wrażenie ze żaden.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:44
Olcia napisał
Hahah , noc mnie chyba juz w życiu nie zadziwi! :) Jak można chcieć ubezpieczyć akwariowe rybki? Czego to ludzie teraz nie wymyślą, ciekawe ktory ubezpieczyciel zgodził by się na coś takiego. Bo mam wrażenie ze żaden.
Placisz skladke to wszytsko ubezpieczą. To sa pieniadze, zresztą ja bym sie tak nie śmiała, przecież takie rybki tez moga byc sporo warte jeśli sa jakiejś rasy specjalnej.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 11:52
Dokładnie, jak im zapłacisz to ubezpieczą wszystko. Ale teraz na poważnie, w PZU można chyba ubezpieczyć rybki, ale nie jestem pewna czy nie chodzi wyłącznie o ryby hodowlane jak np. karpie i nie wiem czy nie chodzi też przypadkiem o ryby w stawach bądź oczkach wodnych. Ubezpieczanie rybek akwariowych to chyba dość niespotykane zjawisko - chyba, że hodujesz je zarobkowo, bądź mają one sporą wartość, ale osobiście nie spotkałam się z taką możliwością. Np. wątpię, by ktoś ubezpieczał... np. ogólnodostępne gupiki.
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 14:33
Ja słyszałam, że osoby które posiadają hodowlę w akwariach bądź terrariach a nie podlega ona jako takiemu ubezpieczeniu, często wykupują dodatkowe ubezpieczenie wyposażenia domu. Nie chroni ono co prawda przed stratami związanymi z chorobą zwierzątek, ale jakieś uszkodzenia zbiorników itp. zapewne obejmuje.
Cytuj
Odpowiedź