• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie najlepsze ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:23
WItam,
ostatnio bardzo poważanie zastanawiam sie nad zmianą ubezpieczyciela. Krzystałam do tej pory z usłyg PZU, niby jestem zadowolona, bo nie mają takiej złej oferty ale teraz na rynek weszło tyle nowych firm z ofertami na ubezpieczenie na zycie i nie wiem gdzie teraz jest najlepsza oferta?
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:45
Moim zdaniem PZU jest jedną z lepszych firm obecnie na rynku. Oferty mają bardzo ciekawe, chociaż jeszcze zależy o jakie ubezpieczenie chodzi. A jak chcesz znaleźć coś innego pochodz po firmach ubezpieczeniowych i zobacz jakie oni mają oferty.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:29
Lepiej pochodz po firmach ubezpieczniowych i dowiedz sie jaką mają oferte, bo podobno PZU nie ma takiej najlepszej, choc zależy co ubezpieczasz. Niekiedy można jeszcze negocjować ceny ubezpieczenia.
Wypowiedź została zmieniona przez: JolaPuch 30.6.2014 10:32
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:24
Ja na Twoim miejscu zostałabym przy PZU. Wg mnie mają najlepsza oferte i są najsławniejsi wiec mysle ze zapewne są najbardziej godni zaufania. Inne firmy sa krocej na rynku i sa mniej pewni.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:51
Ja od lat korzystam z PZU i nigdy mnie nie zawiedli. Według mnie lepiej korzystać ze sprawdzonych firm ubezpieczeniowych niż potem żałować, że zaufaliśmy firmie, która jest niekompetentna i nas oszukała.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:03
Moim zdaniem PZU ma najlepsze oferty polis i jeśli mam Ci doradzić to właśnie ich. Ale jeśli jesteś zainteresowana innymi ubezpieczalniami to rozejrzyj się w internecie i popytaj w lokalnych ubezpieczalniach mniej lub bardziej znanych. Ale jeśli się dobrze orientuje to raczej PZU ma bardzo dobrą opinię.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:15
Nie wiem co chcesz od PZU, to dobra firma. Jestem u nich ubezpieczony od 12 lat i nigdy mnie nie zawiedli. Chociaż już słyszałem kilka historii o tym jak nie chcieli wypłacić ubezpieczenia itd. Powiem ci szczerze, że nie warto wierzyć w oferty tych nowych firm. Oni tylko tak gadają i obiecują w reklamach by przyciągnąć klientów a później się okazuje, że wcale tak korzystnie u nich nie jest.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:32
PZU nie jest złe, ale są na rynku firmy z lepszymi ofertami. Ja np jestem ubezpieczona w AXA i nie mam zamiaru nigdzie się przenosić. Podobno ciekawą ofertę ma też AVIVA i Allianz. Na Twoim miejscu przejrzałabym wszystkie oferty firm ubezpieczeniowych jakie cię interesują i wybrała najlepszą.
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:49
A nie myślałaś o Aviva? Ja jak się nie myle czytałam o nich ostatnio jakiś artykuł i ludzie pod nim bardzo ich chwalili. Ja osobiście nadal jestem w PZU ale też zastanawiam się nad zmianą. Oni bylu fajni jakieś 20 lat temu a teraz już raczej nie bardzo.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:14
Przecież sporo osob jest nadal w PZU i jakoś nie narzeka. Dla mnie takie nagłe odchodzenie jeśli się nie znajdzie konkretnej oferty jest bez sensu. Czemu niby miałabyś zrezygnować skoro jesteś zadowolona? Myslisz że w innej placówce bedziesz miała lepiej?
Cytuj
Odpowiedź