• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie najlepsze ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:23
Też nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz odejść z PZU skoro piszesz, że jesteś zadowolona... Lepiej nie kombinuj bo później będziesz żałować. Te nowe firmy rzeczywiście kuszą atrakcyjnymi ofertami ale znając życie po podpisaniu umowy jest zupełnie inaczej niż obiecują.
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:23
Jak dla mnie PZU jest nic nie wartą instytucją, która tylko i wyłącznie okrada ludzi. Według mnie powinnaś bez zastanowienia zmieniać swoją firmę, która Cie ubezpiecza. Ja zrezygnowałam z niej już dawno i jestem jak najbardziej zadowolna ze swojego wyboru.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:31
Owszem może i nowe oferty są ciekawe ale czy warto? Jeśli do PZU jak sama mówisz dotychczas nie miałaś zastrzeżeń a teraz masz jakieś wątpliwości to nie wiem czy jest sens podejmować ryzyko na którym tylko możesz stracić. Ta ubezpieczalnia pracuje nie od dziś, ani od wczoraj. Ich oferty z roku na rok są coraz lepsze. Myślę że popełnisz błąd jeśli zmienisz swoją ubezpieczalnie.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:30
Ja jestem w PZU ale moi znajomi bardzo sobie chwalą AXA Polska. Tam podobno mają dobre oferty. Jeśli jesteś zainteresowana, ale moim zdaniem jeśli ubezpieczasz się w PZU to nie masz najgorszego ubezpieczenia.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:33
ja juz nigdy nie zaufam PZU. Obiecuja, obiecują a potem wychodzi jak zwykle. Nigdy już nie wróce do PZU, chocby mnie wolami zaciagali. Odeszłam od PZU i jestem bardzo zadowolona, nie musze się już prosić i chodzić o moją sprawe.
Cytuj
Izunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:43
Ale po co chcesz zmienic Państwowy Zakład Ubezpieczeń na inną nieznaną Tobie firmę, skoro sama piszesz, ze PZU Cię zadowala? Przemyśl to bo tutaj masz już wszystko załatwione i nie musisz się nameczyc i nigdzie chodzic, a z innymi firmami tak bedzie na poczatku.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 17:45
Jeśli chcesz zmienić ubezpieczyciela, to może ING? Ja właśnie zastanawiam się nad ubezpieczeniem dla całej rodziny i wydaje mi się, że to ubezpieczenie w ING jest bardzo dobre, ponadto mają w ofercie nagrodzone Rakowi Wspak, więc myślę, że warto się zainteresować bliżej właśnie ubezpieczeniem u nich.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:52
też ostatnio patrzyłam na ofertę ING bo czytałam tu wątek na temat Rakowi Wspak i myślę że jest to dobre ubezpieczenie. Chociaż spotkałam się też z ofertą AXA, gdzie miesięczna składka to podobno ok. 50 zł. Jednak w sumie wiadomo, jak się człowiek ubezpiecza, to do tego dochodzą jeszcze jakieś NNW, od wypadków komunikacyjnych pobytu w szpitalu i składka rośnie. Co do PZU to mają bardzo dobre dodatki do ubezpieczeń i ja bym chyba na nich nie narzekała, moja siostra płaci chyba 3 albo 9 zł miesięcznie, a ostatnio po cesarce dostała pieniądze z ubezpieczenia za pobyt w szpitalu i operację, a do tego chyba jakąś kartę na lekarstwa.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:42
my w pekao wczoraj kupilismy ubezpieczenie na samochod ac komfort ze wszystkim wyszło nam 1200 zł bo mamy wszystkie mozliwe znizki :) ale np ubezpieczenie super juz kosztuje w granicach 2000 zł :) i obejmuje nawet kaucje za areszt hehe :P
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:37
Marzenka napisał
ja juz nigdy nie zaufam PZU. Obiecuja, obiecują a potem wychodzi jak zwykle. Nigdy już nie wróce do PZU, chocby mnie wolami zaciagali. Odeszłam od PZU i jestem bardzo zadowolona, nie musze się już prosić i chodzić o moją sprawe.


Według mnie to PZU ma najgorszych przedstawicieli. Nie dość, że są mega upierdliwi to jeszcze jak mówisz im prawdę to się oburzają. Była u nas babka, która na siłę chciała nam wcisnąć jakieś tam ubezpieczenie, a jak się nie zgodziliśmy to powiedziała, że widzi, że zmarnowała czas..tragedia.
Cytuj
Odpowiedź