• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co na starość?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:45
Jak trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby decydować sie na coś takiego. Ja wiem ze ludzie na starość są zdesperowani, potrzebuja gotówki na leki ale w taki sposób bardzo szybko można kogoś oszukac i wydaje mi sie ze sporo osób na tym własnie skorzystało.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:19
W życiu bym czegoś takiego nie zrobiła i Tobie też odradzam. Widziałam te reklamy w telewizji i rozumiem, że mogą działać na ludzi, którzy boją się o swoją przyszłość. Jednak weź pod uwagę, że to tylko reklama i nie ma w niej ani trochę prawdy. Oni płacą jakieś grosze, a Ty stracisz dom.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:23
kostka napisał
W życiu bym czegoś takiego nie zrobiła i Tobie też odradzam. Widziałam te reklamy w telewizji i rozumiem, że mogą działać na ludzi, którzy boją się o swoją przyszłość. Jednak weź pod uwagę, że to tylko reklama i nie ma w niej ani trochę prawdy. Oni płacą jakieś grosze, a Ty stracisz dom.

Reklamy robią specjalnie tak, żeby za przeproszeniem zryć człowiekowi w bani i przekonać do wszystkiego. Fakt, dobrze jest mieć głowę na karku i myśleć o przyszłości ale też nie popadać w paranoję, bo od tego można się rozchorować i nici ze spokojnej starości, a przecież to zdrowie jest najważniejsze.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:24
Myślę że jeśli zaczniesz już oszczędzać np na koncie oszczędnościowym. Kuszącą opcją jest 3 filar gdzie oszczędzasz do emerytury. Jest wiele sposobów by uniknąć tego zwariowanego pomysłu z odwróconą hipoteką. Najczęściej zostaje się na lodzie bez domu i pieniędzy. Myślę że nie tak wyobrażasz sobie swoją starość.
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:44
Oszalałaś? Kto Ci podsunął tak idiotyczny pomysł? Weźmiesz odwróconą hipotekę a później ani pieniędzy ani domu nie zobaczysz. Jedyne wyjście to 3 filar.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:57
No co Ty, nigdy tego nie rób. To największa głupota jaką byś zrobiła. Desperacja to zły doradza lepiej ochłonąć i pomyśleć o możliwościach na spokojnie. Oddanie mieszkania pod dyspozycje banku będzie błędem, a w niczym CI to nie pomoże.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:57
No co Ty, nigdy tego nie rób. To największa głupota jaką byś zrobiła. Desperacja to zły doradza lepiej ochłonąć i pomyśleć o możliwościach na spokojnie. Oddanie mieszkania pod dyspozycje banku będzie błędem, a w niczym CI to nie pomoże.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:49
Nie zdecydowałabym się na to na pewno. Według mnie to zwykłe oszustwo, które niby dobrze w reklamie wygląda. Uczulcie swoich bliskich żeby nic takiego nie podpisywali. Bo zdesperowany człowiek jest w stanie wszystko podpisać byle tylko otrzymać pomoc.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:06
No ja na pewno w życiu nie podjęłabym takiej decyzji żeby ktoś płacił mi jakieś grosze w zamian za mieszkanie. DLaczego mówisz, że nie masz co liczyć na emeryturę z ZUS? Nie pracujesz? Z ZUSu będą zawsze chociażby jakieś grosze jak się płaci składki, a do tego czasy gdy przejdziemy na tą emeryturę wszystko się może zmienić
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 10:04
Słyszałem wczoraj w radio, ze teraz coraz więcej ludzi decyduje się na IKE i IKZE. Widac, ludzie szukają alternatyw jak już widać ze z zusu nic nie będzie.
Cytuj
Odpowiedź