• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Afera goni afere a co z nami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:28
Ta tylko że nie każdego teraz stać na oddzielne odkładanie czy inwestowanie w coś i nie każdy o tym pomyśli. To że nie ma co liczyć na ZUS czy OFE było wiadomo nie od dziś tylko w chwili obecnej staje sie to wszystko bardziej realne i coraz bardziej zaczynamy sie bać o nasza przyszłośc.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:51
To pewnie teraz wyskoczą ze swoimi genialnymi propozycjami firmy, ktore w zamian za nasze domy czy mieszkania, będzie nam płacić dodatkowe pieniądze i z tego będziemy żyć. Bo ja innego wyjścia nie widzę, nic nam chyba nie pozostanie.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:21
O ja pamietam takie reklamy jakis firm w telewizji. Chyba w tamtym roku takie coś miało miejsce. Pewnie niektórych dziadków naciągną na coś takiego bo ktoś nie ma rodziny, nie ma na kogo liczyć i komu przepisać dom czy mieszkanie i wpakuje sie w taka umowe.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:25
Ciekawe czy takie coś jest opłacalne. Chodzi mi o tą wymianę mieszkania/domu na emeryturę. Te firmy nie będą kombinować jak się nas pozbyć? Da się żyć z tych ich pieniędzy? Ja nie wierzę w emeryturę z OFE czy ZUS-u dlatego szukam innego sposobu zabezpieczenia swojej przyszłości.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:49
Nie no co Ty. Mi sie wydaje że takim firmą które oferuja Ci dożywotnia pensje wzamian za przepisanie mieszkania nie ma co wierzyć. Pewnie przepiszesz im swoje mieszkanie oni raz Ci zapłacą a później nie zobaczysz ani mieszkania ani pieniędzy.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:58
Ja też nie wierzę tym firmom. Wydaje mi się, że jak już podpisze się z nimi umowę to będą kombinowali na wszystkie sposoby jak pozbyć się nas z mieszkania czy domu. Ja odkładam pieniądze na lokatę i liczę na to, że wystarczy mi to na starość.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:12
Ja myślałam o tym by co miesiąc odkładać po 500 złotych. Muszę tylko wymyślić gdzie wkładać te pieniądze by ich później nie ruszać. Jakieś pomysły? Słyszałam kiedyś o zamianie mieszkania na emeryturę i wydaje mi się, że to nie jest zły pomysł. Przecież podpisuje się umowę z taką firmą i nie mogą raczej wyrzucić nikogo z mieszkania.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:02
Też jestem w Generali i też nie wysyłałam deklaracji, zostaję w Zusie choć i tak podejrzewam, że za 40 lat gdy dożyje emerytury to będzie ona śmiesznie niska, albo jeszcze wydłużą wiek emerytalny. Generalnie nie ma co liczyć na nasze Państwo.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:47
rita napisał
Ciekawe czy takie coś jest opłacalne. Chodzi mi o tą wymianę mieszkania/domu na emeryturę. Te firmy nie będą kombinować jak się nas pozbyć? Da się żyć z tych ich pieniędzy? Ja nie wierzę w emeryturę z OFE czy ZUS-u dlatego szukam innego sposobu zabezpieczenia swojej przyszłości.


No co Ty to najgorsze co można zrobić. Oni właśnie żerują na ludzkim nieszczęściu i niewiedzy. Jeżeli macie dziadków i babcie to koniecznie ich uczulcie na to, żeby w coś takiego nie wchodzili. To przecież zwykłe naciąganie.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:08
O nas nikt nie myśli i to się niestety nie zmieni. Afery były i będą, a Ci co rządzą Polską będą żyć za nasze pieniądze. Oni mają takie wypłaty że zwykły Kowalski nie zarobi tego nawet w rok..i gdzie tu jakakolwiek sprawiedliwość?
Cytuj
Odpowiedź