• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Afera goni afere a co z nami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:51
Demontaż ofe po całości, własnie dostałem list od Generali żeby nie zapomnieć zadeklarowac że chce zostać w ofe a nie w zusie – niby roznicy nie ma większej bo i tu i tu nie ma co liczyc na godziwą emeryturę ale nie dam cwaniakom z zuzu satysfakcji że działają po tajniacku i liczą na to ze przez brak deklaracji zostane w ZUSie – pamiętajcie ze musicie uzuelnic deklaracje ze nie chceci być w zusie, inaczej z buta tam będziecie. A dla ludzi nie w temacie polecam filmik Braciak na ostro na you tube.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 10:39
Comperia również zachęca do zapoznania się z tematem i dokonaniem wyboru. Przypomnijmy, że Polacy moga podjąć decyzję czy chcą, aby część ich składki emerytalnej trafiała do OFE, czy na indywidualne subkonto w ZUS. Trzeba to zrobić do kona lipca br. Za dwa, a potem co 4 lata będzie można także zmienić swoją decyzję.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:05
Ja wybrałem OFE bo też nie chcę dać ZUS-owi satysfakcji, że z nimi zostałem chociaż uważam, że mało kto dożyje emerytury a jak dożyje to będzie kombinował jak żyć. Coś czuję, że nas załatwią na starość tak, że nam się wszystkiego odechce. Widzę po mojej babci jak wygląda życie na emeryturze i cały czas się zastanawiam co zrobić by mi i mojej rodzinie było lepiej.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:10
A to każdy bez względu na to czy juz odprowadza swoje składki do OFE i tak musi się ponownie zadeklarować że chce aby jego pieniadze nie trafiały do Zusu tylko do OFE? Bo ja niby trochę jestem w tym zorientowany ale nie miałem pojęcia ze teraz znowu muszę potwierdzać moją decyzje.
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:47
o kurde ja pierwsze o czymś takim słysze, nawet nie wiedziałam że jestem az tak bardzo do tyłu. Zus widac kombinuje na wszystkie możliwe sposoby byle by tylko jak najwiecej ludzi do nich wróciło lub nie pozwolić im odejść bo nie bedzie miał kto zarabiać.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:12
Zus by nie kombinował? To by było nie możliwe. Oni wyczuli ze są bardzo powoli na przegranej pozycji i ratuja sie jak tylko moga bo za chwile nie będa mieli z czego płacić ludziom za emerytury a ludzie beda domagać sie pieniedzy i wyskoczy wojna.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:18
A nie mówiłem ze Zus to banda złodziei? Od nich trzeba uciekać jak tylko sie da. Teraz pali im sie grunt pod nogami bo sporo ludzi ucieka z kraju i za chwile nie bedzie miał kto pracować na nasze emerytury i nie będziemy mieć za co żyć na starość.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:41
Moim zdaniem powinni zrobić taką kampanie uświadamiająca nasze społeczeństwo. Powiedzieć im ze jest coś takiego. Sądze że wiele osób tak jak my tutaj by sie zdziwiło a zarazem ucieszyło że w koncu zostali poinformowani. No bo czy taki zwykły Kowalski wie o jakimś III filarze? Wątpie.
Cytuj
Magduśka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:20
Ja o III filarze dowiedziałam się jakiś miesiąc temu i zaczęłam szukać więcej informacji na ten temat. Trafiłam na Legg Mason i chyba zdecyduję się na konto emerytalne u nich, mają bardzo ciekawą ofertę, przynajmniej tak mi się wydaje:D Nie wyobrażam sobie swojej emerytury z samego OFE, na pewno nie będzie za ciekawa.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:05
W dzisiejszych czasach nie ma co stawiać na OFE czy ZUS bo najzwyczajniej w świecie c tego nie wyżyjemy. Teraz to albo odkładać gdzieś na własną ręke albo zacząć w coś inwestować i z tego mieć zyzki by żyć za coś w przyszłości. Ja innego konkretnego wyjścia nie widzie niestety.
Cytuj
Odpowiedź