• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta dla wielodzietnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:51
Dwójka dzieci to też wielodzietność? Ja bym chętnie skorzystała za takiej karty. Nie wszystkie wielodzietne rodziny mają problemy finansowe i chętnie skorzystają ze zniżek. Ja np. z pewnością bym z nich korzystała. Byłam ostatnio z dziećmi w zoo i za same bilety zapłaciłam prawie 60 złotych, do tego przejazd ciuchcią bo inaczej się nie dojedzie i jakieś jedzenie. Prawie 200 złotych poszło... i to przy dwójce dzieci a co mają powiedzieć ci co mają trójkę i więcej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 10:26
Karola napisał
Dwójka dzieci to też wielodzietność? Ja bym chętnie skorzystała za takiej karty. Nie wszystkie wielodzietne rodziny mają problemy finansowe i chętnie skorzystają ze zniżek. Ja np. z pewnością bym z nich korzystała. Byłam ostatnio z dziećmi w zoo i za same bilety zapłaciłam prawie 60 złotych, do tego przejazd ciuchcią bo inaczej się nie dojedzie i jakieś jedzenie. Prawie 200 złotych poszło... i to przy dwójce dzieci a co mają powiedzieć ci co mają trójkę i więcej.
Tak jak pisał Tomasz na pomoc mogą liczyc rodziny z trojka i więcej dzieci.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:37
A bo nasze Państwo chce żebyśmy sie rozmnażali, tylko za co te dzieci utrzymać i wyżywić? To przecież już nasz problem ale oni chcą żeby było nas wiecej i żeby miał kto pracować na nasze emerytury. Moja znajoma ma jedno dziecko i chciałaby mieć drugie ale mówi że póki nie bedzie miała za co zapewnić mu przyszłości to sie nie zdecydują.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:25
Wydaje mi się, że te karty są tylko po to by ludzie przestali gadać, że rząd nic nie robi dla rodzin wielodzietnych. Dla mnie to jakaś porażka na całej linii. Jak ludzie mają zakładać rodziny skoro utrzymanie jednego dziecka jest sporym wyzwaniem a co dopiero dwójki, trojki lub więcej...
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:45
Szczerze mówiąc nie wiem co myśleć o tych kartach dla rodzin wielodzietnych. Z jednej strony fajnie bo wyjście do kina, zoo czy na basen kosztuje i to sporo ale tak naprawdę z tych kart będą korzystać rodziny które stać na takie wyjścia nawet bez karty. Biedniejsze rodziny raczej nie myślą o takich wypadach. Dla nich najważniejsze jest by ubrać i nakarmić dzieci. Mogli już dać zniżki na ubrania w wybranych sklepach albo na jedzenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:31
Te zniżki są i tak tylko w niektórych instytucjach i firmach, trochę to jest takie robienie szumu o nic. Daliby pieniądze na jakies potrzebne cele, ludzie nie maja kasy na pieluchy, a nie kino czy teatry.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:11
To fajna inicjatywa choć wątpię, że rodziny, które mają po 5 czy 6 dzieci będzie stać na to aby pójść do muzeum mimo tej zniżki. Takie wielodzietne rodziny czasami nie mają na chleb a Państwo proponuje wsparcie kulturalne. Lepiej gdyby zapewnili inne wsparcie
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:17
Gość napisał
Te zniżki są i tak tylko w niektórych instytucjach i firmach, trochę to jest takie robienie szumu o nic. Daliby pieniądze na jakies potrzebne cele, ludzie nie maja kasy na pieluchy, a nie kino czy teatry.


No dokładnie;/ oczywiście. Fajnie, że Państwo cokolwiek robi ale ja mam wrażenie, że jest to tylko na pokaz. Ludzie czasami borykają się naprawdę z takimi problemami, że wątpię aby wybrali się do teatru..
Cytuj
Odpowiedź