• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie jakie wykupić .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:39
ja mam standardowe w pzu pracownicze bo tylko w tej firmie maja umowe :) a z medycznego to mam luxmed i jestem dosc zadowolona :) płace 100 zł miesiecznie ale mam wsyzstkich lekarzy na zawołanie i bez czekania :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:11
W takiej działalności z pewnością się przyda. Ja na Twoim miejscu odwiedziłabym kilku ubezpieczycieli i popytała o ceny. Wiadomo, że będą się różnić nie tylko ceną ale i ofertą, którą Ci przedstawiają.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:35
ORCHIDEA napisał
no ja też jestem ciekawa jak z tymi zyskami przy takiej działalności, chociaż w centrach handlowych takie miejsca są płatne, ale polegają też na tym, że dziecko jest zostawiane pod opieką ludzi obsługujących taki plac a rodzic może iść na zakupy...


Coraz więcej sklepów to już ma darmowe takie bawilandie. Ostatnio zauważyłam, że w naszym centrum handlowym otwarto nie jedną taką ale dwie. I obie są za darmo. Nie chcecie wiedzieć jaki tam jest płacz gdy dzieci muszą stamtąd wyjść. A no i oczywiście dzieci zostają pod opieką jednego rodzica. Nie ma opiekunki.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:16
Firm ubezpieczeniowych jest tyle, że nie wiem jaką konkretnie ci polecić... najlepiej by było jakbyś osobiście sprawdził oferty tych które cię interesują. Ja od lat jestem wierna PZU ale krążą o nich różne opinie więc nie wiem czy byłbyś zainteresowany ubezpieczeniem u nich.
Cytuj
Izabela

Niezarejestrowani

9.6.2016 21:48
@kajo3 Warto skontaktować się z konsultantem firmy ubezpieczeniowej w sprawie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - OC. Polecam Liberty ubezpieczenia, konsultant z pewnością odpowie przejrzyście na wszystkie Twoje pytania.
Cytuj
Odpowiedź