• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie jakie wykupić .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:18
Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem założenia działalności gospodarczej już prawie wszytko mam dopięte na ostatni guzik .Obecnie zastanawiam się nad ubezpieczeniem tylko nie wiem jakim? Mianowicie otwieram plac zabaw dla dzieci , nie chcę ponosić kosztów w razie nieszczęśliwego wypadku .Czy możecie polecić mi jakieś ubezpieczenie ?
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:27
A byłeś już w jakiejś firmie ubezpieczeniowej? Sprawdzałeś jakie mają oferty właśnie przy takiej działalności? Musisz dobrać naprawdę dobre to ubezpieczenie bo na placu zabaw dzieci lubią robić sobie różne dziwne rzeczy a Ty później będziesz musiał płacić za to pewnie nie małą sumkę.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 10:36
Wydaje mi się, że w przypadku placów zabaw jesteś zobowiązany wykupić polisę OC. Tak samo jest w przypadku szkół i innych placówek w których przebywają dzieci. Jakie konkretnie to już zależy od Ciebie, nie ma określonej kwoty jaką należy płacić, więc możesz wybrać takie najkorzystniejsze dla Ciebie. Oczywiście pamiętaj, że cały sprzęt musi mieć atesty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 11:57
Pójdź do PZU, na pewno znajda dla Ciebie dobra ofertę i w dobrej cenie.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:28
Dokładnie w PZU ubezpieczają wszystko i to wcale nie jest tylko gadanie. Jeśli chodzi o ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej to wydaje mi się, że ich oferta jest najkorzystniejsza i nie migają się w razie czego od konieczności wypłaty, tak jak inne firmy zazwyczaj to robią. Po prostu oni nie szukają dziury w całym.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:14
Nie tylko PZu ubezpiecza wszystko. Na chwile obecną, jest tyle firm ubezpieczeniowych w ktorych można wykupic takie ubezpieczenie, że jest w czym wybierać. Na Twoim miejscu poszła bym do kilku firm i porównała oferty.
Cytuj
frankensztajn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 18:32
Ja bym ubezpieczył w PZU, mam zaufanie właśnie do tej firmy i w ogóle poza samochodem ubezpieczam tam wszystko. nie wiem jakie wymagania co do ubezpieczenia są w przypadku placu zabaw dla dzieci, ale w sumie dobrze, że takie coś jest obowiązkowe, różne historie się zdarzają. A tak w sumie ten plac zabaw - skoro działalność gospodarcza, to na jakiej zasadzie ma działać? coś ak w centrach handlowych itp? no bo chyba nie chodzi o ogólnodostępny plac zabaw w parku miejskim?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:12
Najlepiej jest odwiedzić kilku ubezpieczycieli i porównać oferty, które Ci przedstawiają. Zapewne zauważysz różnice w cenie no i atrakcyjność oferty, dzięki temu wybierzesz ubezpieczenie odpowiednie dla siebie.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:23
No ubezpieczenie to przy takiej działalności podstawa. Mnie to zastanawia jak z placu zabaw będziesz czerpał zyski? To jakiś płaty plac zabawy, czy taka bawilandia z basenami pełnymi piłek itp? Przepraszam jeżeli pytanie jest zbyt osobiste, ale ciekawi mnie to:)
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 20:38
no ja też jestem ciekawa jak z tymi zyskami przy takiej działalności, chociaż w centrach handlowych takie miejsca są płatne, ale polegają też na tym, że dziecko jest zostawiane pod opieką ludzi obsługujących taki plac a rodzic może iść na zakupy...
Cytuj
Odpowiedź