• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Cuk - kupowaliście tam OC ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:47
Zgadzam się :D OC trzeba płacić i już. Nie ma co kombinować ze zniżkami. Jako młody kierowca nie masz co liczyć na zniżki i trzeba się z tym pogodzić. Ja w życiu bym się nie zgodził na to by samochód był na mojego tatę tylko dlatego że miałbym niższe składki. Przecież można płacić w ratach.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:16
Ja mam ubezpieczenie w PZU a reszta mojej rodziny w AXA. Składki są prawie takie same i trzeba je płacić chociażby w ratach. Młodzi kierowcy muszą przeboleć wysokość tych składek, kiedyś będziesz miała zniżki i składki się zmniejszą:)
Cytuj
Wiesiek4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:41
A nie lepiej jak weźmiesz sobie tate na współwłaściciela żeby mój płacić mniejsze składki? Mój znajomy tak zrobił. Jemu zniżki i tak teraz sie robią a opłaty ma niskie bo samochód jest na jego tate a on jest współwłaścicielem.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:34
A no właśnie weź sobie na współwłaściciela kogoś kto ma już spore zniżki i Ty bedziesz przy nim korzystać. Oczywiście niech to bedzie ktoś Ci bliski żebyś nie miał później jakiś problemów. A Ty z biegiem czasu też bedziesz mieć zniżki i póżniej zapiszesz samochód tylko na siebie.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 20:31
Nie słyszałam o tej firmie. Ja miałam OC w PZU, tylko dlatego, że oddział jest zaraz obok wydziału komunikacji. Przy zmianie samochodu zainteresowałam sie troszkę bardzie i porównywarka wtedy wskazała mi AXĘ. Teraz jestem jej wierna, chociaż może sytuacja na rynku się od tego czasu zmieniła. Jeżeli oferta wydaje Ci się korzystniejsza niż u innych, spróbuj. Przeciez nie musisz się z nimi wiązać dożywotnio.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 10:31
lepiej brac w popularnych firmach, potem cos sie stanie i bedziecie szukac wiatru w polu
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:38
my placimy wszystko od razu raz do roku bo nie chce mi sie pamiętać o tym co miesiąc - sa lepsze wydatki. jak miałam clio III to płaciłam 1500 zł ale miałam wszystkie mozliwe do wykupienia opcje, a teraz mamy pegeouta 407 wiec auto wieksze i o dwie klasy lepsze a place 500 bo juz mam wszystkie mozliwe znizki jako wspolwlasciciel przy ojcu :D
Cytuj
be free like a child
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:08
Nie wiem czemu nadal w dzisiejszych czasach istnieje myślenie, że gdy się jest świeżym kierowcom ma się wysokie stawki. Z mężem gdy ubezpieczaliśmy pierwszy samochód mieliśmy niższą stawkę niż mój tato, który ma zniżki. Wystarczy tylko dobrze poszukać żeby mieć tanie i dobre ubezpieczenie.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:06
No cóż możesz mieć lekko wyższe stawki niż kierowca z 60% zniżką ale nie ma tragedii. Jak ja z mężem wykupowałam OC na samochód to korzystaliśmy z rankomat.pl czy jakoś tak i tam wyświetliły nam się wszystkie ubezpieczenia i wybraliśmy takie w miarę tanie ale też takie żeby nam odpowiadało.
Cytuj
Odpowiedź