• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Cuk - kupowaliście tam OC ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Agniecha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:08
Witam,
chciałam zapytać osób które miały styczność z tą firmą czy tam rzeczywiście potrafią znaleźć najkorzystniejsza ofertę?A jak ktoś jest młodym kierowcą to czy w CUK mogą mi znaleźć jakieś ubezpieczenie, które nie będzie miało zbyt wysokich składek? Czy to jest tak,że jako świeżak mam "pozamiatane" i muszę liczyć się z wysokimi składkami?
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:07
Zerknij sobie w porównywarkę ,z tego co widziałam ta firma najlepiej wychodzi wśród dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych .Ale najlepiej jak by Tobie wypowiedziała się osoba która z ich usług korzysta ,bo wiele jest negatywnych opinii na ich temat .Albo sama się do nich wybierz i na miejscu obliczą Ci wysokość składek i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz .
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 13:05
Nie wiem jak u nich ubezpieczenie odnosi się do młodych kierowców ,być może nie będzie tak bardzo opłacalne .Większość kierowców posiadających zniżki korzysta z tej firmy ,ale to dzięki zniżką za bezszkodową jazdę uzyskali tak małe składki .Popytaj być może dla młodych mają jakieś promocje .
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:51
Nie sądzę byś miał duże zniżki jako młody kierowca. Ja właśnie kończę prawo jazdy i z tego co wiem czekają mnie wysokie składki. Chyba, że "podepnę się" pod swojego tatę ale wolałabym tego uniknąć. Składki za samochód można płacić w ratach czy nie bardzo?
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:31
Ja też jak zrobiłam prawo jazdy i miałam pierwszy samochód moje składki były wysokie .Dopiero po czasie znajomy powiedział mi ze gdybym auto zapisała na mamę i dopisała się to nie musiałbym ponosić tak wysokich kosztów .Ale niestety po czasie się dowiedziałam .A co do składek to można płacić w ratach nie ma problemu .
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:28
Z tego co słyszałam to CUK jest pośrednikiem utrzymującym się z prowizji pochodzących ze sprzedaży polis więc nacisk w ofercie jest na firmy dające największe prowizje. Pracownikom szefowie każą kłamać klientowi prosto w oczy. Poza tym cuk jest nastawiony tylko na sprzedaż więc nie licz na jakąkolwiek pomoc po zapłaceniu za polisę. No i do najtańszych pośredników to też nie należą. Ja tam nie mam o nich dobrego zdania.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 20:09
Ja korzystałem z kalkulatora na stronie CUK, w biurze jeszcze nie byłem bo OC kończy mi się we wrześniu, ale zamierzam u nich wykupić polisę bo mi znajomi polecali. A chyba jak ktoś ze znajomych poleca to chyba warto im zaufać.Co o tym sądzicie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:09
Niech wam zrobią symulacje to będziecie wiedzieć czy się opłaca, ale jeśli jest to jakiś pośrednik to na pewno nie może zaproponować niskich opłat. Musza na czymś zarobić.
Cytuj
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 6:03
Najlepiej będzie jak się do nich przejdziesz i sprawdzisz jaką mają ofertę. Ja nigdy nie korzystałam z ich usług. Jako młody kierowca będziesz musiała płacić wysokie składki, to cię nie ominie. Chyba, że podepniesz się pod kogoś z rodziny.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:36
ja od lat mam w pzu i jestem zadowolona nie powiem po co szukac ze wszelka cene złotówki oszczednosci na czyms co nie jest ze tak powiem warte tego - jest oc to sie placi i tyle :) a nie szuka chocby złotóweczki do oszczedzenia, bo potem mozecie sie zdziwic ze jakos obslugi tez jest nic nie warta :)
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź