• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

CARDIF ARD SA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:02
Czy ktoś z was korzysta z usług tego towarzystwa? Ja nie miałam jeszcze z nimi jakiejś konkretnej stylistyczni dlatego chciałabym usłyszeć waszą opinię. Co o nim sądzicie?Warto podpisać z nimi umowę? czytałam że od jakiegoś czasu współpracują z bankami i są odpowiedzialni za ubezpieczenie kredytobiorców. Nie wiem czy powinnam sie zdecydować. Doradzicie?
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:02
Nie wiem ile jest w tym prawdy ,ale z tego co słyszałam to oni cieszą się nie ciekawą opinią .Znajoma miała zabieg przebywała siedem dni w szpitalu a później sześćdziesiąt dni na chorobowym jak z nimi się skontaktowała licząc na jakieś pieniądze to została poinformowanie że tego ubezpieczenie nie obejmuje .Wiec chyba nie można im ufać .
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 13:02
Nie wiem i jeszcze nie słyszałem o takiej firmie ,być może jest wszystko z nimi w porządku .Najlepiej jak poszukasz informacji na internecie ,poczytasz opinie które dają Ci większe rozeznanie i będziesz wiedziała czy warto podpisać z nimi umowę .
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:53
Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Może udaj się do ich siedziby i zapytaj co mogą ci zaoferować a później sprawdź opinie w internecie. Ludzie nie chętnie korzystają z usług mało znanych firm ale to wcale nie oznacza, że są gorsi od firm które reklamują się w telewizji.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:28
PKO we współpracy z CARDIF ARD SA przygotowało to ubezpieczenie .Zapewniają ochronę w następujących zdarzeniach losowych , utrata stałego źródła dochodu, poważne zachorowanie, trwała i całkowita niezdolność do pracy.Przystąpić do ubezpieczenia można bez zbędnych formalności oraz wykonywania badań lekarskich.Ale nigdy z tego ubezpieczenia nie korzystałam więc nie wiem czy wywiązują się ze swoich obietnic.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 17:39
A ja tam nie ufaj jakimś firma ubezpieczeniowym których nie znam ,chociaż ta współpracuje z PKO.Ale nie wiem czy jak stanie się coś to naprawdę będą w stanie wypłacić ubezpieczenie czy nie będą wymyślać aby tylko grosza nie popuścić .Nie wiem czy warto się decydować .
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:54
To jest chyba troche staromodne podejście. Ja tam lubie nastawiać się na nowości i poznawać oferty firmy które wchodzą na rynek. Czasami można na tym naprawdę nieźle skorzystać, Tym bardziej ze takie firmy wchodząc na rynek chcą pozyskać klientów wiec ich oferty będą atrakcyjne w porównaniu z tymi ktore już jakiś czas na rynku są.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 20:07
A to zadzwonili dzisiaj do mnie w imieniu PKOBP, gdy powiedziałem, że moja umowa jest na czas określony i kończy się za 3 miesiące Pani stwierdziła, że to nic nie szkodzi.
Nie wierzę aby byli tacy głupi i zawierali umowy z ludźmi, którzy za chwil parę mogą nawet celowo nie przedłużyć umowy o pracę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2014 12:10
Jezeli chcesz gotówkowy na krótki okres to co im szkodzi, odbija sobie przy opłatach. Zresztą nie martw się , windykacja działa.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:53
Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie ale sprawdziłbym ich ofertę. Lubię nowości, czasami można trafić na naprawdę dobre warunki w tych nowych firmach ubezpieczeniowych. Nie ma co się kierować negatywnymi opiniami tylko trzeba samemu sprawdzić co i jak
Cytuj
Odpowiedź