• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

CARDIF ARD SA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 21:01
Moja koleżanka korzysta z ich usług i raz czy dwa razy jej pomogli, nie miała z nimi problemu. ale jak z każdym ubezpieczycielem - najpierw zrobią wszystko, by tego ubezpieczenia jednak nie dać. Tak jest wszędzie. Równiez przejrzłabym się do nich, popytała o ofertę, dokładnie przejrzała umowę. Jeżeli myślisz, że taka usługa może być Ci potrzebna i nie stracisz na nich - czemu nie.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:42
a no własnie z tym ubezpieczeniami to jest różnie :P jesli np masz dom na terenie zalewowym to zapomnij o ubepzieczeniu albo o niskich składach hehe dowala ci takie ze ci sie odechce i nie pozostaje ci nic inengo jak liczyc na dobrą pogode :P polska !
Cytuj
be free like a child
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:13
Ja nie słyszałam jeszcze o tej firmie, więc Ci nie pomogę. W każdym razie ja zanim na cokolwiek bym się zdecydowała bardzo dokładnie prześwietliłabym tą firmę i popytałabym się wśród znajomych co i jak.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:19
Bożenka55 napisał
Nie wiem ile jest w tym prawdy ,ale z tego co słyszałam to oni cieszą się nie ciekawą opinią .Znajoma miała zabieg przebywała siedem dni w szpitalu a później sześćdziesiąt dni na chorobowym jak z nimi się skontaktowała licząc na jakieś pieniądze to została poinformowanie że tego ubezpieczenie nie obejmuje .Wiec chyba nie można im ufać .


Nie ma się co dziwić bo to nie tylko to ubezpieczenie takich rzeczy nie obejmuje. Nie dość, że człowiek płaci za to, to potem jak potrzebuje pomocy to nie może liczyć na nią bo akurat tej konkretnej sytuacji ubezpieczenie nie obejmuje.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:03
Nie znam ich ale nie sugeruj się tak opiniami w internecie bo czasami nie warto. Ja już się nauczyłam, że lepiej czasami samej sprawdzić niż czytać w internecie, bo ludzie często nie piszą o tym, że są zadowoleni tylko, że są niezadowoleni.
Cytuj
Odpowiedź