• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:57
Takie ubezpieczenie masz w BZ WBK. Niestety nie wiem ile się za nie płaci. Najlepiej będzie jak zajrzysz na ich stronę lub przejdziesz się do placówki. Moim zdaniem to ubezpieczenie to naprawdę wypas. Ciekawe tylko czy naprawdę przysyłają fachowców w razie awarii i ile to trwa. Wie ktoś może?
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 22:48
Ale mnie zaciekawiliście takim ubezpieczeniem.Pewnie mało osób wie że sa takie ubezpieczenia z takimi bonusami. Mnie bardzij zastanawia ile takie ubezpieczenie kosztuje bo za takie bonusy jak fachowcy przyjeżdżający do domu na pewno jakoś dodatkowo się płaci.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:16
Nie miałam pojęcia że jest takie ubezpieczanie. Ja sama zazwyczaj ubezpieczałam wszystko w PZU pewnie trochę ze względu na przyzwyczajenie. Teraz też zastanawiam sie czy nie zmienić ubezpieczyciela bo wydaje mi sie ze PZu jest już troche przestarzałe i nie wprowadza nowych ciekawych ofert.
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:40
Większość ludzi chodzi do PZU bo to ubezpieczyciel który chyba jako pierwszy pojawił sie na polskim rynku ja do tej pory pamiętam ich reklame w telewizji dotyczące oferty złotej polskiej jesieni. Moi rodzice nawet z tego korzystali.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:41
O ja też pamiętam taką reklamę. Teraz jeszcze jak pozmieniali to swoje logo żeby wyglądać bardziej nowocześnie to już w ogóle. Ale chyba nie zmienili swojego podejścia do ubezpieczenia. Oferty mają ciekawe ale wydaje mi sie że cenowo za ubezpieczenie inne firmy trochę są od nich lepsze.
Cytuj
iwonka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:10
Ja jeszcze nie spotkałam się z takim ubezpieczeniem żeby byli w stanie przysłać fachowców do naprawy .Czy ktoś korzystał już z takich przywilejów ?.A nie ma tak że tylko obiecują a jak się coś stanie to zwalą winę na użytkownika i wtedy ubezpieczenie tego nie pokrywa i jakie wysokie są koszty tego ubezpieczenia ?
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:00
A no własnie bo moze Ci wszyscy fachowcy którzy przyjeżdżają do domu są tylko na papierku a w praktyce ich nie ma? Ktoś z was ma tam ubezpieczenie bo jak by sie okazało ze oni naprawdę przyjeżdżają to sam chciałbym zmienić swoje ubezpieczenie na mieszkanie.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:06
RadokZ napisał
A no własnie bo moze Ci wszyscy fachowcy którzy przyjeżdżają do domu są tylko na papierku a w praktyce ich nie ma? Ktoś z was ma tam ubezpieczenie bo jak by sie okazało ze oni naprawdę przyjeżdżają to sam chciałbym zmienić swoje ubezpieczenie na mieszkanie.


No ja też! Nie spotkałam się z takim ubezpieczeniem, a przyznam, że tacy fachowcy w pakiecie bardzo by się przydali. Wszystko też zależy od tego, od czego chce autorka wątku się ubezpieczyć. Czy to będzie standardowe ubezpieczenie czy też jakieś specjalne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 12:37
marylkakor napisał
RadokZ napisał
A no własnie bo moze Ci wszyscy fachowcy którzy przyjeżdżają do domu są tylko na papierku a w praktyce ich nie ma? Ktoś z was ma tam ubezpieczenie bo jak by sie okazało ze oni naprawdę przyjeżdżają to sam chciałbym zmienić swoje ubezpieczenie na mieszkanie.


No ja też! Nie spotkałam się z takim ubezpieczeniem, a przyznam, że tacy fachowcy w pakiecie bardzo by się przydali. Wszystko też zależy od tego, od czego chce autorka wątku się ubezpieczyć. Czy to będzie standardowe ubezpieczenie czy też jakieś specjalne.
Wlasnie mozna sobie dopasowac oferte, a jak trzeba dokupic jakis pakiet. Byleby miec kase i wybrac dobra oferte, tzn. taka jak nam odpowiada.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:03
U mnie wszyscy ubezpieczeni są w PZU i rodzice mają dom ubezpieczony w PZU i babcia więc za bardzo nic Ci nie polecę. Mój dom się dopiero buduje więc jeszcze go nie ubezpieczałam póki co.
Cytuj
Odpowiedź