• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:35
PZU jest na rynku od lat, dlatego ludzie wierza firmie, a skoro skladki sa na podobnym poziomie to po co ryzykować. Ktos porownuje do pko bp, nie do konca, bo banki sa w miare konkurencyjne, a jesli chodzi o ubezpieczycieli to jest pzu i dlugo, dlugo nic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 16:14
Powinnaś skorzytsać z https://kalkulator.ubea.pl/ - dzięki kalkulatorowi dostosujesz wszystkie czynniki so swoich potrzeb :)
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:13
Jest sporo takich kalkulatorw, mozna znalezc dobra oferte, a potem ponegocjowac:). Ja tak zrobiłam i w sumie wyszła niezła stawka, niższa niż zakładałam na poczatku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 15:42
Kalkulator kalkulatorem, ale jak trzeba gadać z ubezpieczycielem to można już wszystkiego się spodziewać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:11
Gość napisał
Kalkulator kalkulatorem, ale jak trzeba gadać z ubezpieczycielem to można już wszystkiego się spodziewać.
Racja gościu. Czlowiek sobie ladnie przeliczy w kalkulatorze, a potem sie okazuje że to sie nijak ma do rzeczywistości i badz tu clzowieku mądry.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 15:00
Teraz Eurobank proponuje jakąs oferte, a to bez marzy a to bez prowizji, ale co z tego jak trzeba jakies spore ubezpieczenie wykupic. To sie nie oplaca .
Cytuj
Odpowiedź