• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Promocje przy zakupie OC i AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ula34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2015 17:36
A mi się wydaje, że pani Elżbieta ma rację.
Owszem, jeśli decydujemy się na BLS to jakość usług będzie dla nas priorytetem, albo przynajmniej powinna być, ale w innym wypadku?
Mamy wybierać lepszego ubezpieczyciela dla kogoś? W końcu szkodę się zgłasza do ubezpieczyciela sprawcy szkody, a nie swojego, no chyba, że mi tu coś umknęło.
Różne 'opcje dodatkow' są ciekawe, ale nie zawsze mają sens. ja na przykład przez rok miałam oc z assistance, które gwarantowało mi holowanie samochodu, ale tylko wtedy, gdy zdarzenie nastąpiło co najmniej 50 km od miejsca zamieszkania, a biorąc pod uwagę fakt, że raczej nie wypuszczam się na takie wycieczki, była to opcja bez sensu.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

21.9.2015 12:08
Ula34 napisał
A mi się wydaje, że pani Elżbieta ma rację.
Owszem, jeśli decydujemy się na BLS to jakość usług będzie dla nas priorytetem, albo przynajmniej powinna być, ale w innym wypadku?
Mamy wybierać lepszego ubezpieczyciela dla kogoś? W końcu szkodę się zgłasza do ubezpieczyciela sprawcy szkody, a nie swojego, no chyba, że mi tu coś umknęło.
Różne 'opcje dodatkow' są ciekawe, ale nie zawsze mają sens. ja na przykład przez rok miałam oc z assistance, które gwarantowało mi holowanie samochodu, ale tylko wtedy, gdy zdarzenie nastąpiło co najmniej 50 km od miejsca zamieszkania, a biorąc pod uwagę fakt, że raczej nie wypuszczam się na takie wycieczki, była to opcja bez sensu.

Szanowna Pani, jeśli wybierze Pani ofertę z BLS-em, to nie musi Pani zgłaszać szkody do ubezpieczyciela sprawcy, tylko do „swojego”. Na tym to z grubsza polega BLS. To wybrany przez Panią ubezpieczyciel na warunkach BLS likwiduje szkodę wg. swoich standardów i bierze na siebie ryzyko regresu, a Pani ma nadal „czyste” konto w bazie danych. Czy nadal podtrzyma Pani swoją opinię, jeśli ubezpieczy się Pani bez BLS-u i nie daj Boże dojdzie do kolizji , gdzie sprawcą będzie ktoś, kto ma OC kom. w firmie, której nigdy by Pani nie wybrała, chociażby owa firma oferowała najniższe składki?
Co do assistance z opcją holowania pojazdu, jeśli zdarzenie miało miejsce co najmniej 50 kilometrów lub dalej od miejsca zamieszkania; jeśli chcemy mieć dobre ubezpieczenie assistance, patrzymy na ofertę całościowo. Można znaleźć ofertę OC kom z lepszym assistance chociaż być może z nie najniższą składką OC kom. na rynku.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź