• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie firmy oferują obecnie najlepsze ubezpieczenie medyczne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:07
Jak się korzysta z takiego ubezpieczenia? Załóżmy,że mam kartę i mogę się z nią zapisać do każdego lekarza > Sam? Albo po prostu isć i samemu wykonać jakiś pakiet badań? Przecież można tak chodzić i po 30 razy w miesiącu...
Jak im się to opłaca?
Cytuj
Dariusz Kuciel

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

28.2.2015 14:40
Mają wszystko w kalkulowane w cenie. Spokojnie to biznes. Nie pójdą z torbami. Jeden będzie korzystał codziennie, a drugi nie skorzysta przez 5 lat. Działa statystyka:)
Weź pod uwagę, że ubezpieczenie grupowe np w AXA zaczyna się od 39zł, a w S7 ceny zaczynają się od 65zł. Już wstępnie widać, że mają miejsce do zarobku. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w przypadku ubezpieczenia grupowego masz szerszy zakres, ponieważ za wypadki dostajesz odszkodowania itp...
Wypowiedź została zmieniona przez: Dariusz Kuciel 28.2.2015 14:44
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 12:04
To prawda. Mam pakiet od prawie 2 lat, dotychczas z niego nie korzystałem. I pewnie takich jak ja jest 70 proc. Sporo jest takich np co byli raz czy dwa. Chodzących regularnie jest garstka. To łatwo policzyć, ze sie kalkuluje :)
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 8:52
Moja żona aktualnie pracuje w Luxmedzie.Pacjentów z kartami jest sporo. Prawie 30%.
Niestety zachowanie jest szczerze mówiąc średnie. Pacjenci bardzo pretensjonalni.Uważają,że skoro mają kartę tak więc wszystko im się należy. Jeśli akurat nie mogą skorzystać z danej usługi to potrafią zrobić dużą awanturę.
Taka mała dygresja ;)
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 16:51
Wszystkim zainteresowanym moge podeslac opis produktu i pakietow , oraz wykaz przychodni i lekarzy . Moim zdaniem aktualnie dla klienta indywidualnego nie ma nic lepszego na rynku, ale ocencie sami. Piszcie prosze na skrzynke trener2@o2.pl
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź