• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie firmy oferują obecnie najlepsze ubezpieczenie medyczne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 10:04
Zastanawiałam się czy nie wykupić sobie takowego :) Wiecie jak wygląda obecnie nasza polska służba zdrowia. Raczej nie ma sensu liczyć na nfz i dobrze byłoby mieć możliwość korzystania z zupełnie darmowych wizyt u lekarzy w placówkach takich jak lUX MED.
Jaka obecnie firma ma najlepszą ofertę w tym zakresie?
I czy można się umawiać na wizyty samemu czy oni nas umawiają?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 12:00
Albo luxmed albo medicover obecnie. luxmed otworzył juz nawet swoje pierwsze szpitale. Obśługa na wysokim poziomie. Jesli chodzi o umawianie, to dzwonisz do nich a oni umawiaja wizyte. Zalezy do jakiego specjalisty, ale np. ostatnio do ortopedy musialem odczekac 2 tyg., ale moze dlatego, ze to bylo po nowym roku.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 13:10
Aż tak długo? TO nie opłaca się brać takiego ubezpieczenia medycznego. Myślałem,że płacisz to możesz oczekiwać,że powinni przyjąć Cię w ciągu tygodnia.
Również umawianie na wizyty przez telefon jest takie średnie. To człowiek powinien decydować kiedy chce iść na wizytę oraz do kogo.
Mogę się zapytać ile dokładnie miesiecznie płacisz?
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 14:40
Compensa ma obecnie bardzo dobre ubezpieczenie. W jednym z lepszych pakietów płacisz miesięcznie 120 zł i masz dostęp do większości lekarzy oraz bardzo dużej ilośc badań. Człowiek rejestruje się sam. To czy może skorzystać sprawdzają już na miejscu po karcie.
Koszt jest uzależniony od wieku danej osoby. Wiadomo, że ktoś kto ma mniej lat będzie płacił mniej. Starszy z kolei więcej.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 8:58
Jakiś czas temu można było zapisać się na ubezpieczenie zdrowotne w PZU ( bardzo wiele kobiet tak robiło w czasie ciąży aby mieć dostęp do darmowej opieki zdrowotnej).
Obecnie PZU już z tego zrezygnowało.
Często bardzo wiele firm oferuje pracownikom możliwości przystąpienia do nisko płatnego grupowego ubezpieczenia medycznego.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:23
Lux med jest dobry, nie maja wysokich cen. tak na prawde to wychodzi taniej nic gdy sie korzysta z nfz. Jak zerknalem na tabele oplat w nfz to zlapalem sie za glowe.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 11:38
Bardziej chodzi tutaj o długie kolejki .Do lekarza na nfz trzeba często czekać długie miesiące. Tutaj mamy wizytę praktycznie od ręki i dla wielu osób jest to znacznie wygodniejsze. Sam Jestem obecnie ubezpieczony grupowo w firmie. Płacę 30 zł miesięcznie a mam praktycznie darmowy dostęp do wszystkich lekarzy z grupy Lux med co jest bardzo wygodne
Każdy u nas w pracy sobie wykupił. Zastanawia mnie jak im się to opłaca.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 15:01
Witam, ostatnio oprócz branzy finansowej zainteresowałem się właśnie takimi ubezpieczeniami i rozpocząłem współprace z firmom S7 i jestem także jej przedstawicielem, moge podesłać wszystkie informację na ten temat wraz z cenami pakietów, dodam że klienci indywidualni mogą wykupować takie ubezpieczenie i za polecenie 7 osób swoje ubezpieczenie na rok mają za darmo.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 16:47
Ja bardzo poproszę o takie informacje .Razem z mężem bylibyśmy zainteresowani korzystaniem z takiego pakietu. W jakich ośrodkach oferuje wizyty? Czy firma działa również na terenie Województwa Lubelskiego?
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:59
Natalia na terenie Lubelskiego takie ubezpieczenie oferuje na pewno Compensa.
Widziałem również,ze pewne oferty ma Getin Bank. W cenie 50 zł masz tam wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Alior Bank kiedyś do założenia konta oferował ubezpieczenie medyczne ale czy obecnie jeszcze mają tam taką ofertę to nie wiem dokładnie.
Cytuj
Odpowiedź