• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jaki wybrac fundusz emerytalny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:10
Zgadzam się z koleżanką wyżej.czemu zdecydowałyście sie na losowanie przez ZUS? Przecież to jedna z gorszych opcji? ja wiem że szukanie odpowiedniego funduszu może być nużące ale wtedy wiedziałybyście co was czeka a tak ZUS weźmie pierwszy lepszy fundusz i wy możecie w ogóle na tym nie skorzystać.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 10:16
darecki napisał
Zawsze możesz odkładać pieniądze na konto oszczędnościowe czy lokatę.
albo na indywidualne konto emerytalne z funduszem inwestycyjnym lub bez? Czytałam ostatnio oferty i trafiłam na ING - IKE Plus. Tutaj można przeczytać nieco więcej o tym koncie https://www.ingtfi.pl/produkty/indywidualna-emerytura/ike
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 11:58
Moze zostań na razie w tym co juz byles, a za te pare lat zobaczysz, ja wiem jedno. na pewno nie sam zus.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:11
Aż wstyd przyznać, ale ja właśnie tak wybierałam swój fundusz emerytalny, wzięłam jakieś pierwsze lepsze zestawienie i wybrałam ten, który był na drugim miejscu. Wydaje mi się, że wszystkie fundusze to to samo. Nie wiem czymkolwiek się różnią.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:28
ArekKowal napisał
Zgadzam się z koleżanką wyżej.czemu zdecydowałyście sie na losowanie przez ZUS? Przecież to jedna z gorszych opcji? ja wiem że szukanie odpowiedniego funduszu może być nużące ale wtedy wiedziałybyście co was czeka a tak ZUS weźmie pierwszy lepszy fundusz i wy możecie w ogóle na tym nie skorzystać.


Prawda jest taka że i tak pewnie nie skorzystamy, bo zanim dotrwamy do emerytury to wszystko się zmieni. Ja też wybierałam na chybił trafił więc na to samo by wyszło jakby mi ZUS wylosował.
Cytuj
Odpowiedź