• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Finansowa emerytalna niezależność jak działa ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:54
FEN? Nie mam pojęcia co to, ale zauważyłam, że coraz więcej się słyszy o planach oszczędzania, kontach oszczędnościowych itp. Widzę, że wszyscy nastawiają się na planowanie i oszczędzanie.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 13:08
jacek napisał
Nie dziwię się że niektórzy zostają w ZUSie i nie wiedzą co wybrać, prawo jest bardzo skomplikowane a i przewidzieć wszystkiego sie nie da i najlepiej by było odkładać poza ZUS i OFE jeszcze na konto oszczędnościowe i inne takie typowo emerytalne/rentowe oferty zabezpieczenia na przyszłość. tylko skąd na to wszystko wziąć pieniądze...


Dokładnie tak jest. Ja też zostałam w ZUS ale tylko dlatego, że nie widziałam sensu żeby coś zmieniać. Tak samo jest z wszystkim. Jesteśmy nieuświadomieni i nie znamy swoich praw, ani przepisów. A szkoda, bo znajomość prawa bardzo się przydaje.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:30
Też wcześniej tego pojęcia nie słyszałam, ale rzeczywiście jest widoczna ta tendencja na oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy. Chyba jest taka moda teraz na to. I może dobrze, bo prawda jest taka, że ludzie nie wiedzą jak oszczędzać
Cytuj
werwerwerw

Niezarejestrowani

21.8.2015 12:18
piramida
Cytuj
Odpowiedź