• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie kota

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:11
Jakie mamy korzyści gdy ubezpieczymy zwierzęta domowe .Czy ktoś już korzystał z takiego ubezpieczenia .Gdzie można wykupić i jakie są koszty tego ubezpieczenia oraz co uzyskujemy w takim pakiecie ? Czy leczenie kota oraz ewentualne zabiegi będą darmowe.A czy posiadając OC dla kota będą pokryte koszty gdy narozrabia?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 14:06
Produkty ubezpieczające pupile takie jak psy i koty proponuje PZU, Warta, Generali oraz Allianz.
Warto także zwrócić uwagę na ubezpieczenia takie jak dostępne w mySafety ubezpieczenie zwierząt. Zapewnia ono zwrot kosztów leczenia weterynaryjnego i transportu psa lub kota w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem, w tym: koszty transportu do kliniki lub ambulatorium, koszty uśpienia psa lub kota, świadczenie z tytułu śmierci psa lub kota. Ponadto w ramach assistance liczyć możemy na: całodobowy dyżur Centrum Pomocy, informację o warunkach podróży z psem lub kotem, informację o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwację wizyty, organizację opieki na czas podróży ubezpieczonego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez psa lub kota.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Malicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:29
No moim zdaniem to już jest spora przesada, ja rozumiem że można bardzo kochać swojego zwierzaczka. Że sa ludzie którzy oprócz tego ze mają jakiegoś kota czy psa nie mają nikogo ale żeby ubezpieczać kota? Od czego? Od nieszczęśliwego wypadku? Złamanego pazurka czy wyrwanego wąsa. Według mnie to duża przesada.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:12
Ubezpieczyć się warto od szkód które wyrządzi pupil. Ale do tego wystarczy zwykłe OC w życiu prywatnym. Warto mieć takie ubezpieczenie choćby dla takich sytuacji kiedy kot/pies zniszczy kanapę naszych znajomych.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:46
Malicki przecież tu nie chodzi o ubezpieczenie jak napisałeś "złamanego pazurka" ale niektórzy posiadają psy lub koty które są rasowe .Więc bardzo dbają o swoje zwierzęta .Przecież leczenie jest bardzo drogie ,więc myślę że jak ktoś się na to decyduje to ze względów zdrowotnych ,pokrycie na przykład zabiegów .
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:26
No to chyba ze ktoś inwestuje w zwierzę naprawdę duże pieniądze, Wtedy chce go ubezpieczyć bo jest to w pewnym stopniu jego źródło zarobku. Ale tak zeby ubezpieczać zwykłego szarego "burka" to według mnie też jej bez sensu co nam po ubezpieczeniu takiego psa?
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:58
Czy ja dobrze czytam "Ubezpieczenie kota"? Nie no padłam:) Ja raczej nie zdecydowałabym się na ubezpieczenie zwierząt domowych. Co innego gdybym miała gospodarstwo albo hodowlę psów czy kotów. Wtedy na pewno bym o tym pomyślała. Zwykły szary człowiek raczej nie ma po co ubezpieczać zwierzaków.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 19:23
Ja mam znajomą, która niedawno ubezpieczyła swojego maltańczyka. Długo zastanawiałem się po co jej to. Dopiero jej mąż mi powiedział, że A. planuje jeździć z psiakiem na wystawy i chce założyć hodowlę maltańczyków i jakiś jeszcze tam psów. Z tego co wiem ubezpieczała go w PZU.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.6.2014 20:41
ludzie, nie wiecie co piszecie. Wiecie jakie sa koszty leczenia psa? Po co ubezpieczać? No po to by wydane np 200 zł na leczenie wróciło do portfela.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:40
Rasowe psy warto ubezpieczać - w dużych miastach nie dość że nie trudno o wypadek, to jeszcze potrafią się znaleźć złodzieje. Nie wiem jakie mają z tego korzyści, bo psy nie noszą ze sobą rodowodu przy obroży, ale może je fałszują... Poza tym weterynarz to droga instytucja - choroby, czy robaczki których nie sposób uniknąć...
Cytuj
Odpowiedź