• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie psa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:19
Przypuszczam, że jak ktoś ma kundelka to nie zawraca sobie głowy ubezpieczeniem. No chyba, że go bardzo kocha:) Oferty takich ubezpieczeń są raczej skierowane do właścicieli rasowych zwierzaków lub posiadaczy hodowli. Ja mam kota perskiego. Nigdy go nie ubezpieczyłam i żałuję. Za jego leczenie przez 9 lat zapłaciłam ok 5 tysięcy. Od samego początku miał problemy zdrowotne. Teraz na szczęście jest spokój.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:24
Większość ludzi posiada psy rasowe ,przecież dzięki nim zarabiają na wystawach .Nawet z ubezpieczeń korzystają hodowcy .Leczenie takiego psiaka wcale ni jest małe ,wiąże się z dużymi wydatkami .Więc w pełni ich rozumiem a może orjętujecie się czy takie składka ubezpieczeniowa jest wysoka ile się płaci ?
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:36
Z tego co się orjetuje są dwa ubezpieczenia .W sieci znalazłam coś takiego .Na rynku oferowane są dwa rodzaje ubezpieczeń, którymi objęte mogą zostać zwierzęta:

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właścicieli za szkody wyrządzone przez zwierzęta (OC),
Ubezpieczenia zwierząt w zakresie kosztów leczenia (KL).A co do kwoty jaka trzeba zapłacić to nie mam pojęcia musisz popytać w firmach ubezpieczeniowych tam na pewno uzyskasz informacje na temat kosztów .
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:33
Na ubezpieczenie psa są aż dwa rodzaje ubezpieczeń? kurcze nie sadziłam nawet że jest coś takiego jak ubezpieczenie psa a co dopiero żeby były jakieś rodzaje. Jak dla mnie takie ubezpieczenie to przesada. Taka fanaberia bogatych ludzi, którzy nie mają na co wydawać pieniędzy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2014 14:40
Jak ktoś ma rasowego psa, wartego kilka tysięcy to się nie dziwie, że chce go ubezpieczyć. Zresztą nawet jeśli jest to kundelek, a ktoś ma go długo i się przywiązał to może chcieć go ubezpieczyć. Każdy dysponuje pieniędzmi jak chce.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:22
nieźle ale chyba sobie daruje takie ubezpieczenie, wystarczy ze nasze kochane panstwo jeszcze bierze kase z podatku na psa na ktorego ani złotówki w ciagu roku nie dołozy - toz to istne złodziejstwo! karmie psa, daje mi schronienie i razem zyjemy a jeszcze musze za tą "przyjemnosc" placic no paranoja !
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 12:52
No niech jeszcze zrobią ubezpieczenie psa obowiązkowe to będziemy mieć dodatkowe opłaty .Teraz debatują nad podatkiem dla psa i nie długo ma to wejść w życie to wszelkie opłaty nas zjedzą .Nie wiem co jeszcze wymyślą a jak ktoś chce korzystać z takiego ubezpieczenia niech je płaci ,a ile wynoszą opłaty takiego ubezpieczenia ?
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:04
Są już nawet firmy, które proponują specjalne ubezpieczenia dla psów i kotów. Czytałam gdzieś na comperii o tym. Czy to przesada, sama nie wiem. Leczenie u weterynarza tez nieźle kosztuje. Kilka tysięcy spokojnie jeśli np. pies wpadnie pod samochód i będzie miał złamania. To może warto jednak się zastanowić.
Cytuj
kajo3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 17:08
tj gość pisał jak bym miała rasowego psa za 8 tysięcy to bym go chyba ubezpieczyła bo było by mi szkoda :) ale takiego bezdomniaczka albo nierasowego to bez sensu chyba troche :) wystarczy ze płace co roku 200 zł podatku za swoje psy heh
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:50
Ja jestem za ubezpieczaniem zwierzaków. Czasami koszty leczenia są tak ogromne, że głowa mała. Mam psa, którego dostałem od znajomej za darmo a na jego leczenie wydałem już 500 złotych. Nie pomyślałem o tym by go ubezpieczyć. Myślicie, że jeszcze mogę? Pies ma 2 lata...
Cytuj
Odpowiedź