• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie psa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:34
Myślę, że możesz ale najlepiej zapytaj o to w firmie ubezpieczeniowej. Ciekawe ile się płaci miesięcznie za ubezpieczenie zwierzaka. Wie ktoś może? Ja mam kota persa i niby nie choruje często ale jak już jadę z nim do weterynarza to jestem biedniejsza o co najmniej 150 złotych.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:44
Koszty to około 20 - 50 zł miesięcznie w zależności od pakietu, pojawiła sie interesująca opcja na rynku http://www.comperia.pl/newsy/15012-ubezpiecz-zwierzaka-z-petsupport.html zapraszam do zapoznania się.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 21:32
Są też specjalne ubezpieczenia dla psów i kotów rasowych. Koszt roczny to praktycznie cena karmy na miesiąc dla dużego psa. Na stronie PETSPOT można przeczytać warunki ubezpieczenia. Firmy są polskie i podlegają pod Polski nadzór finansowy i nie trzeba szukać odszkodowania na Malcie albo w Irlandii :) Swego nie znacie a cudze chwalicie. Pozdrawiam
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:42
Gość napisał
Są też specjalne ubezpieczenia dla psów i kotów rasowych. Koszt roczny to praktycznie cena karmy na miesiąc dla dużego psa. Na stronie PETSPOT można przeczytać warunki ubezpieczenia. Firmy są polskie i podlegają pod Polski nadzór finansowy i nie trzeba szukać odszkodowania na Malcie albo w Irlandii :) Swego nie znacie a cudze chwalicie. Pozdrawiam
Tak ale ubezpieczysz tyko kota i psa. A jak ktos ma chomika to co?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:02
Laura1 napisał
Uważam ze to nic dziwnego że ktoś chce ubezpieczyć psa lub kota .Zastanówmy się ile nas kosztuje leczenie, a co dopiero pupila jak jeszcze jest rasowy .Przecież zwykłego kundla nikt nie chciałby ubezpieczyć , myślę że te polisy są dla rasowych zwierząt .A może orjetujecie się czy ubezpieczając psa płacimy wysokie stawki?


No właśnie! Tutaj wiele osób wyśmiewa tą ideologię ubezpieczania zwierząt. Ale jakby jeden z drugim wydał trzy swoje wypłaty na psa, a potem jeszcze jedną na jego leczenie to by wiedział jakie to koszty. To samo jest z koniem. Ja uważam, że jeżeli ma się takie rasowe zwierzęta warto je ubezpieczać. Skoro stać kogoś na drogie rasowe zwierze, stać go też będzie na opłacanie comiesięcznej składki.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 14:52
Gość napisał
Gość napisał
Są też specjalne ubezpieczenia dla psów i kotów rasowych. Koszt roczny to praktycznie cena karmy na miesiąc dla dużego psa. Na stronie PETSPOT można przeczytać warunki ubezpieczenia. Firmy są polskie i podlegają pod Polski nadzór finansowy i nie trzeba szukać odszkodowania na Malcie albo w Irlandii :) Swego nie znacie a cudze chwalicie. Pozdrawiam
Tak ale ubezpieczysz tyko kota i psa. A jak ktos ma chomika to co?


Chomik kosztuje paręnaście złotych alb parędziesiąt zależy jaki. A psy czasami czy koty kosztują po kilka tysięcy to chyba jasne, że ludzie ubezpieczają psy albo koty a nie chomiki no nie popadajmy w paranoję.
Cytuj
PatrycjaM

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:24
Ja ciekawe informacje znalazłam na stronie jednego z ubezpieczycieli zajmującego się przede wszystkim zwierzakami. na samym dole strony jest dział z pytaniami odnośnie ubezpieczenia psa i kota. Nie wiem jak to wygląda w zestawieniu ubezpieczenia pzu czy warty, ale na pewno pomoże zwrócić uwagę na patrzeć ubezpieczając zwierzaka http://www.ubezpieczenie-psa.com.pl
Cytuj
Pati
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 14:59
ooo juz dawno nie pojawiał sie mój ulubiony temat ubezpieczeń zwierzaków. Korzystacie z tego? Ubezpieczył ktoś swojego Azora czy Burka? Jak tak to w której firmie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 14:38
Ja bym się wcale tak nie śmiał. Odkładasz drobne kwoty,a potem masz zabezpieczenie. Dostajesz gwarancję zwrotu kosztów leczenia, masz pomoc gdy zwierze zachoruje, gdy ulegnie wypadkowi. Niektóre oferty przewidują zwrot kosztów powstałych na skutek śmierci.
Cytuj
Orkiszka

Niezarejestrowani

15.4.2015 14:27
Ja tam jestem zwolennikiem ubezpieczania zwierząt. Ze zwierzakami bywa różnie, jak wpadnie np. pod samochód, to można dostać zwrot kosztów leczenia. Ja swojego prowadzę na smyczy, ale nigdy się nie przewidzi co pupil może nawyrabiać.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź