• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy AVIVA to dobra firma?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:00
No wiadomo ze koszty były by większe ale może troche ludzi by na tym skorzystało. czasami ktoś ze zwykłych oszczednosci nie opłaca AC a później spotykają go sytuacje, w których takie ubezpieczenie bardzo by nam się przydało i za niektóre rzeczy musimy zapłacić z własnej kieszeni.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:40
Ja nie miałem jeszcze styczności z AVIVĄ ale na necie czytałem że to raczej dobra firma. Sama zastanawiałam sie czy nie przejść do nich z ubezpieczeniem, samochodu ale nie mam w okolicy żadego punktu do którego mogłabym sie zgłosić a nie wiem czy przez internet sie da to załatwić.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:13
Mnie też AVIVA kojarzy sie jakoś pozytywnie. Nie wiem czemu tak jest. Ale chyba jeszcze nie spotkałem osoby która narzekałaby na ich usługi. Może skontaktuj się z jakimś przedstawicielem i popytaj o szczegóły ich oferty?
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:05
Ja mam ubezpieczony samochód w AVIVA od trzech lat i nie narzekam. Wykupiłem OC i podstawowy pakiet AC, za wszystko płacę 604 złote, moim zdaniem to nie dużo. Rozmawiałem kiedyś ze znajomym i mówił, że płaci ponad 1000 w jakiejś innej firmie ubezpieczeniowej. Poza tym wydaje mi się, że AC jest bardzo przydatne, może i nie wszyscy jeżdżą w dalekie podróże i prawdopodobieństwo zepsucia samochodu jest małe ale zawsze może się coś wydarzyć. Auta zazwyczaj psują się wtedy gdy mamy do załatwienia coś ważnego:)
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:37
Greg a jaką masz gwarancję, że AVIVA przyjdzie ci z pomocą gdy popsuje ci się samochód??? Popsuł ci się już kiedyś? Ja miałam już z nimi "przyjemność". Jechałam z dziećmi na wakacje do Gdańska i auto mi nawaliło w połowie drogi. Zadzwoniłam do nich, powiedziałam o i jak a oni kazali czekać. Czekałam trzy godziny i nic. Znowu zadzwoniłam ale już nikt nie odbierał, porażka jakaś. Dzieciaki mi ryczały a ja nie wiedziałam co zrobić, staliśmy w szczerym polu. Po pięciu godzinach zadzwoniłam po pomoc drogową do której znalazłam numer a z Avivy zrezygnowałam zaraz po powrocie do domu.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:39
To chyba nie byłaś jedyna. Czytałam na internecie opinie na temat AVIVY i za pozytywne to one nie były. Ja sama nie miałam jeszcze z nimi żadnej przyjemności ale jakoś nie ciągnie mnie do nich. Wole swoje PZU i ich się będę trzymac.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 10:31
tak na prawdę nie można ufać żadnej firmie w 100%, no bo jak już się coś zdarzy, zrobią wszystko albo żeby wypłacić jak najniższe odszkodowanie, albo wcale go nie wypłacić. ale jeśli już Ci się coś z samochodem stanie chyba muszą pomóc, bo to będzie niewywiązanie się z umowy. Osobiście jednak popytałbym wśród znajomych o ich ubezpieczycieli i pomoc. Ja polecam Wartę, bratu pomagają w każdej sytuacji, a w ostatnim czasie dużo miał takich sytuacji ze zderzeniem z dzikiem włącznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 13:33
Nie do końca. Znam przypadki kiedy ludzie mogli liczyć na na prawde godne odszkodowania. Wydaje mi się, że jak ktoś sie ubezpieczy w dobrej firmie to nie ma problemów potem z odszkodowaniem jesli faktycznie ucierpi. Inaczej jest jeśli to jakaś firma krzak, wtedy szukaj wiatru w polu.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:15
Ja też jej nie znam. Nasz samochód ubezpieczony jest w Axa i jeżeli jeszcze nie wybrałaś ubezpieczyciela mogę CI ich polecić. Nie mamy żadnych zniżek jeszcze bo to nasze pierwsze ubezpieczenie, ale nie płacimy dużo.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:35
Nie wiem co Ci doradzić, bo my nie ubezpieczamy w Avivie. Jest teraz tyle firm, że rozumiem Cię, bo naprawdę nie wiadomo co wybrać. Może popytaj znajomych w jakich firmach mają ubezpieczone samochody.
Cytuj
Odpowiedź