• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy AVIVA to dobra firma?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 17:00
Witajcie, bardzo poważanie zastanawiam sie nad ubezpieczeniem samochodu w firmie AVIVA. Ale wcześniej chciałabym sie dowiedzieć czy ta firma rzeczywiście jest tak dobra jak piszą? Nie miałam z nią wcześniej styczności i wolałabym nie zaplątać sie w coś co może mi później wyjść bokiem, Doradźcie prosze.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 21:23
ja nie miałam jeszcze styczności z firmą AVIVA ale jak ostatnio czyałam na jakimś forum to sporó osób miało z nimi problemy. Na początku wszystko było fajnie a po czasie jakaś nagła zmiana umowy.Niby miało być dużo lepiej a okazało sie ze sporo osób zostało oszukanych bo nie mogli prosić o pieniądze przez rok od momentu podpisania umowy. Nie powiem bo niektórzy sie tam nieźle wkurzyli.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:15
A przecież jest tyle firm co ubezpiecza samochody .Pochodź popytaj i będziesz wiedziała gdzie są lepsze warunki .Ja ubezpieczyłam samochód w PZU i jak na razie nie narzekam .A co do AVIVA to nie miałam styczności .Może ktoś wie więcej i coś podpowie.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:22
ja też nie miałam styczności z AVIVĄ ale moi znajomi raczej jej nie chwalą. To PZU to też już jest takie stare i oklepane. Odkąd się pamięta to na naszym rynku była ta firma i chyba Polacy dlatego tak chętnie się u nich ubezpieczają bo to firma ubezpieczeniowa którą najszybciej sie kojarzy.
Cytuj
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 8:04
Dokładnie nie wiem ,ale moi znajomi tej firmy nie zachwalali ,podobno mieli bardzo dużo problemów .Wrócili do PZU wcale im się nie dziwie przecież ta firma jest znana od zawsze .Ubezpieczając w niej samochody nikt nie narzeka na nią ,zawsze wywiązują się ze swoich warunków .
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 11:05
Jakie ubezpieczenie? Jak OC to bierz co tańsze nie ma znaczenia firma, bo to ustawa ustala co ma być w zakresie ubezpieczenia. Jeśli bierzesz AC to zależy jaki pakiet bierzesz - możesz wejść na mieliznę, ale nie przez samą firmę, a przez swoją nieuwagę :). Przy AC ważne jest jak firma wypłaca odszkodowania, a to można sprawdzić kierując się liczbą skarg do Rzecznika Ubezpieczonych - Tworzy on okresowe raporty, które tę informację zawierają. Są dostępne na jego stronie rzu.gov.pl
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 19:17
Możecie mi powiedzieć czym rożni się OC od AC? Wiem, że to głupie pytanie ale jestem przed zakupem pierwszego samochodu i chciałabym wiedzieć co do czego:) Co sądzicie o firmie Proama lub AXA? Warto u nich ubezpieczać samochód? I jeszcze jedno najważniejsze pytanie. Ile będę płaciła za samochód jeśli nie mam zniżek?
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:25
nicola napisał
Możecie mi powiedzieć czym rożni się OC od AC? Wiem, że to głupie pytanie ale jestem przed zakupem pierwszego samochodu i chciałabym wiedzieć co do czego:) Co sądzicie o firmie Proama lub AXA? Warto u nich ubezpieczać samochód? I jeszcze jedno najważniejsze pytanie. Ile będę płaciła za samochód jeśli nie mam zniżek?


Assistance to polisa, która w zależności od warunków określonych przez ubezpieczyciela zapewnia pomoc poszkodowanemu w razie awarii, kradzieży, wypadku pojazdu polegającą m.in. na holowaniu pojazdu, dostarczeniu pojazdu zastępczego itp.

Z kolei Autocasco zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku zniszczenia, uszkodzenia lub utraty samochodu lub jego wyposażenia jeżeli doszło do nich w wyniku wypadku drogowego lub kradzieży auta.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:10
AC nie jest obowiązkowe? Ja jednak uważam, że powinno być. Może bardzo ułatwić życie np. w podróży gdy auto zepsuje się 100 km od domu (wiem coś o tym)... O firmie AVIVA nie wiem za dużo. Mam ubezpieczenie w AXA podobnie jak mój mąż. Najlepiej będzie jak przejdziesz się do ich oddziału i zapytasz o ofertę.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:24
A moim zdaniem dobrze że AC nie jest obowiazkowe, Nie każdy jeździ tak daleko i miałby problem w ktorym przydałbo by mu się AC, sam znam kilka takich osób.A wiadomo ze jak było by obowiązkowe to doszły by dodatkowe opłaty a nie każdy może sobie na to pozwolić.
Cytuj
Odpowiedź