• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najgorszy ubezpieczyciel?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 11:01
Niby tak ale w wielu przypadkach to właśnie PZU ma najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Wiadomo,ze każde towarzystwo ubezpieczeniowe potrafi się migać od zapłaty odszkodowania i będzie starało się o to aby to odszkodowanie było jak najmniejsze.
Sama jestem zdania,że totalnie nieopłacalna jest Aviva. Ma bardzo wysokie koszta.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 13:31
Tereza napisał
Niby tak ale w wielu przypadkach to właśnie PZU ma najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Wiadomo,ze każde towarzystwo ubezpieczeniowe potrafi się migać od zapłaty odszkodowania i będzie starało się o to aby to odszkodowanie było jak najmniejsze.
Sama jestem zdania,że totalnie nieopłacalna jest Aviva. Ma bardzo wysokie koszta.

Wszystko zależy dla kogo. Sam jestem zdania,że jedynie gruntowna analiza ofert poszczególnych ubezpieczycieli gwarantuje nam zadowolenie z ubezpieczenia. Nie należy brać go na szybko . Warto jest wczytać się dokładnie w ofertę.Co oferuje.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 14:00
pitarek napisał
Tereza napisał
Niby tak ale w wielu przypadkach to właśnie PZU ma najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Wiadomo,ze każde towarzystwo ubezpieczeniowe potrafi się migać od zapłaty odszkodowania i będzie starało się o to aby to odszkodowanie było jak najmniejsze.
Sama jestem zdania,że totalnie nieopłacalna jest Aviva. Ma bardzo wysokie koszta.

Wszystko zależy dla kogo. Sam jestem zdania,że jedynie gruntowna analiza ofert poszczególnych ubezpieczycieli gwarantuje nam zadowolenie z ubezpieczenia. Nie należy brać go na szybko . Warto jest wczytać się dokładnie w ofertę.Co oferuje.
Jasne, ze tak. Moze akurat wprowadza oferte, kóra jest dla nas najodpowiedniejsza. A po 2.agent agentowi nie rowny i wiele zalezy od tego kto sie naszymi prawami zajmuje.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 14:41
No ale sa jakies statystyki. Ktos wyplaca wiecej, mniej, dziala szybciej wolniej. Firma firmie nierówna.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 1:22
Z doświadczenia wiem, że miano "najgorszego ubezpieczyciela" otrzymuje ta firma, która nie zechce wypłacić odszkodowania. Niestety najczęściej jest to spowodowane tym, że klienci nie czytają OWU i tym samym nie wiedzą na co mogą liczyć tak naprawdę ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 7:51
Finansolog napisał
Z doświadczenia wiem, że miano "najgorszego ubezpieczyciela" otrzymuje ta firma, która nie zechce wypłacić odszkodowania. Niestety najczęściej jest to spowodowane tym, że klienci nie czytają OWU i tym samym nie wiedzą na co mogą liczyć tak naprawdę ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego

Musisz jednak sam przyznać,że zdarzają się sytuacje,w których ubezpieczyciel miga się od zapłaty odszkodowania. Wszystko jest ok, odszkodowanie powinno być wypłacone. Niemniej towarzystwo wynajduje wszelkie możliwe sposoby na to aby tego nie zrobić.
Niektórzy sobie odpuszczają, niektórzy przez to wkraczają na drogę sądową.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 14:43
Wiadomo że takie firmy zarabiają najlepiej jeśli ,,nie mogą" ci wypłacić odszkodowania i będą grzebać tak długo aż nie znajdą powodu. Warto się ubezpieczać ale warto też pamiętać na czym zarabiają. Nikt nie oddaje pieniędzy i uśmiechem.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 9:39
Kadża napisał
Finansolog napisał
Z doświadczenia wiem, że miano "najgorszego ubezpieczyciela" otrzymuje ta firma, która nie zechce wypłacić odszkodowania. Niestety najczęściej jest to spowodowane tym, że klienci nie czytają OWU i tym samym nie wiedzą na co mogą liczyć tak naprawdę ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego

Musisz jednak sam przyznać,że zdarzają się sytuacje,w których ubezpieczyciel miga się od zapłaty odszkodowania. Wszystko jest ok, odszkodowanie powinno być wypłacone. Niemniej towarzystwo wynajduje wszelkie możliwe sposoby na to aby tego nie zrobić.
Niektórzy sobie odpuszczają, niektórzy przez to wkraczają na drogę sądową.

Jak najbardziej zdarza się zbyt wiele takich sytuacji... Problem dotyczy zwłaszcza ubezpieczeń komunikacyjnych OC, które tak naprawdę pokrywają prawie wszystko, więc z braku konkretnego zakresu ubezpieczyciele mogą naciągać wyceny. Światełkiem w tunelu są wytyczne od Komisji Nadzoru Finansowego, które mają być wprowadzone za kilka dni. Mają one na celu zniwelowanie najczęściej stosowanych metod zaniżania wypłaty odszkodowań.
Wypowiedź została zmieniona przez: Finansolog 25.3.2015 9:40
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 11:08
klienci oczekują ubezpieczenia taniego (jak najniższa składka) i dobrego (brak udziałów własnych, amortyzacji, naprawa w ASO)

jak taki ktoś kupi najtańszą to będzie zadowolony tak długo jak nic się nie stanie (super TU, mało zapłaciłem), ale jak wystąpi szkoda to robi się "wesoło", bo była franszyza i w dodatku TU rozliczyło szkodę w opcji kosztorys odejmując amortyzację i.......nie wystarczyło na dobrą naprawę

ww. nie będzie zadowolony!

trzeba mieć świadomośc tego co się kupuje, nie cena tylko ZAKRES ubezpieczenia jest najważniejszy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 11:22
BakŁażaN napisał
rozsądna analiza oferty też zatem nic nie daje, bo przy wypłacie ubezpieczyciel zrobi wszystko żeby jej nie wydać, albo zminimalizować. ja osobiście nie mam złych doświadczeń z ubezpieczycielami ale tez nigdy nie zaistniała potrzeba kontaktu jak dotąd.


Prawda jak przyjdzie co do czego to wiem z własnego doświadczenia że próbują się wymigać jak mogą
Cytuj
Odpowiedź