• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najgorszy ubezpieczyciel?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:54
A ja sie nigdy nie zastanawiałam nad tym jaki ubezpieczyciel jest najgorszy, ale nie chciałabym trafić na takiego. Zazwyczaj korzystam z usług tych, którzy są w czołówkach rankingów.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:03
od lat korzystamy z pzu i nigdy się nie zawiedliśmy, a z takich złych to słyszałam ze link4 jest badziewny jesli chodzi o ubezpieczenia samochodowe bo bazuje na tanich zamiennikach niestety..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:30
Wanana napisał
od lat korzystamy z pzu i nigdy się nie zawiedliśmy, a z takich złych to słyszałam ze link4 jest badziewny jesli chodzi o ubezpieczenia samochodowe bo bazuje na tanich zamiennikach niestety..
Lin4 został przejety przez PZU, zobacz tutaj http://ub.comperia.pl/18442-stalo-sie-pzu-przejal-link-4.html
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 14:39
Podobno najwięcej skarg z działu ubezpieczeń komunikacyj­nych było w 2013 roku na PZU.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 15:21
Gość napisał
Podobno najwięcej skarg z działu ubezpieczeń komunikacyj­nych było w 2013 roku na PZU.
Tak, ale zwróćmy tez uwagę ze maja najwięcej klientów. Podawanie takich niepełnych statystyk jest nie na miejscu moim zdaniem.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2014 15:44
Otóz to. Takie rankingi przedstawiaja cyferki, chociazby gdyby to było przedstawione procentowo to pewnie inaczej by sie rzedstawiało. Wiaodmo im wiecej prb, tym wieksza szansa na bląd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2014 12:55
Zdecydowanie WARTA, nie polecam. Składki wysokie, a odszkodowania marne.
Cytuj
Komiago

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 20:38
Jeżeli jest to samo ubezpieczenie OC samochodu to polecam gdzie taniej. Jeżeli mieszkanie lub turystyczne to Allianz. Jeżeli ubezpieczenie małej firmy to InterRisk lub Generali.
Pomyślcie logicznie jak w firmie A ubezpieczenie kosztuje 200 zł i agent dostaje 30 % prowizji a firmie B kosztuje 300 zł i agent dostaje 20 % prowizji, to na kim przytnie firma A ?
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 10:05
Najwięcej skarg jest obecnie na PZU. Ale czy to aby nie dlatego,że obecnie jest to największy ubezpieczyciel? I że obecnie ma pod sobą najwiecej osób?
Ci,który są zadowoleni nie będą przecież pisali o tym na forach. Sytuacje opiszą niezadowoleni.
Wydaje mi się,ze najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie oferty. Warto jest się dobrze wczytać w warunki. Po to aby być pewnym tego na co się decydujemy.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 10:24
Najwięcej jest tam skarg, bo maja najwiecej klientów. Prosta matematyka. Moze to byc tez kwestia wielkosci instytucji i mniejszej dbalosci o pojedynczego klienta.
Cytuj
Odpowiedź