• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania jakie wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:22
Z tego co pamiętam bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia mieszkania ma BZ WBK. Przejdź się do nich i zapytaj o to ubezpieczenie albo sprawdź ofertę w internecie. My ubezpieczyliśmy eM w PZU ale trochę żałuję.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 9:13
Dziwie sie, ze nikt nie wspomniał o Generali. Jedno z najkorzystniejszych cenowo ubezpieczeń na rynku. Maja ochrone w ramach polisy od pożaru i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz OC. Dostalem tez jakies znizki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 14:35
O Warcie tez nit nie mowi, a ja mam tam ubezpieczenie i nie narzekam. Z tego co pamiętam to biorąc te polisę (2 lata temu) była bezkonkurencyjna.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 14:48
Ja mam w Allianz, zalanie, pożar, kradzież - jest pełna ochrona.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 15:17
w wielu rankingach wygrywa Generali i Concordia.
Cytuj
Vytautas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 15:48
W sumie stary temat, ale odgrzebię bo sam ostatnio miałem podobne rozważania.
Jeśli chodzi o ubezpieczenie to wychodzę z założenia, że nie warto oszczędzać (ale nie dajmy się też oskubać). Osobiście polecam opcje All Risk, która zabezpieczy nas przed chyba dosłownie wszystkim (nie wiem tylko czy umowa przewiduje inwazję kosmitów).
Co do firm - jest ich taka mnogość, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. poszukajcie w internecie, przejdźcie się do oddziałów, popytajcie - najlepsza droga aby nie dać się naciągnąć.
Ja mogę polecić Liberty Ubezpieczenia, mam u nich zarówno ubezpieczone mieszkanie jak i samochód.
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 16:55
Vytautas napisał
W sumie stary temat, ale odgrzebię bo sam ostatnio miałem podobne rozważania.
Jeśli chodzi o ubezpieczenie to wychodzę z założenia, że nie warto oszczędzać (ale nie dajmy się też oskubać). Osobiście polecam opcje All Risk, która zabezpieczy nas przed chyba dosłownie wszystkim (nie wiem tylko czy umowa przewiduje inwazję kosmitów).
Co do firm - jest ich taka mnogość, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. poszukajcie w internecie, przejdźcie się do oddziałów, popytajcie - najlepsza droga aby nie dać się naciągnąć.
Ja mogę polecić Liberty Ubezpieczenia, mam u nich zarówno ubezpieczone mieszkanie jak i samochód.

Zgadza się, ubezpieczenia w formule "all risks" zapewniają najszerszą ochronę ubezpieczeniową ale nie należą do najtańszych z oczywistych powodów. Pamiętajmy jednak że pod hasłem "all risks" kryją się różne ubezpieczenia, stąd też różne ich ceny.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
BartekP220

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2016 12:24
czekoladowa napisał
Ja chciałabym ubezpieczyć swoje trzypokojowe mieszkanie i zupełnie nie wiem do jakiej firmy się udać. PZU odpada w przedbiegach bo wiem jakie problemy z nimi miał mój sąsiad w zeszłym roku... Spalił mu się dom a oni chcieli mu wypłacić 1/3 odszkodowania, porażka totalna:/

To dziwne, bo ja akurat z PZU mam dobre wspomnienia. Nigdy nie robili problemów z wypłatami odszkodowań ani mi ani kilku znajomym. Co prawda mieszkanie się nigdy nie spaliło, ale kilkukrotnie wykazali się in plus.
Cytuj
markoch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2016 12:29
Ja mam tak, że zanim się na coś zdecyduję, to muszę najpierw szerzej poznać temat, czy to o ubezpieczenia chodzi czy o coś zupełnie innego, warto poznać podstawy, bo okazuje się, że o najprostszych sprawach człowiek nie pomyśli :)
Ciekawy artykuł o tym w jaki sposób urządzać mieszkanie, żeby mieć większe zniżki na ubezpieczenie.
https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/ubezpieczamy_nasze_mieszkanie,3704.html?page=2
Wypowiedź została zmieniona przez: markoch 30.11.2016 12:31
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

27.12.2016 14:11
[quote author=markoch]Ja mam tak, że zanim się na coś zdecyduję, to muszę najpierw szerzej poznać temat, czy to o ubezpieczenia chodzi czy o coś zupełnie innego, warto poznać podstawy, bo okazuje się, że o najprostszych sprawach człowiek nie pomyśli :)
Ciekawy artykuł o tym w jaki sposób urządzać mieszkanie, żeby mieć większe zniżki na ubezpieczenie.
https://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/ubezpieczamy_nasze_mieszkanie,3704.html?page=2[/quote

Przeczytałem polecany tekst i nie znalazłem tam informacji które z mojego punktu widzenia wnosiły by coś nowego do sprawy.To są tylko ogólne porady które zwracają uwagę na rzeczy oczywiste i to nie wszystkie. Nie wiem co upoważnia autora do napisania, że "... wadą- często podwyższona składka" ( chodzi o zestawienie ; polisa 1 roczna i wieloletnie umowy ubezpieczenia,na rynku są także oferty 3-letnie.) Skłonny jestem to interpretować jako niefortunność wypowiedzi. Zgadzam się z markoch, że przed zawarciem umowy ubezpieczenia- jakiejkolwiek, wskazane jest zagłębienie się w szczegóły, polecałbym zapoznanie się z wyłączeniami i ograniczeniami w ochronie, jak ubezpieczyciel grupuje różne rodzaje mienia, jak proponuje określać wartość tego mienia (np. rzeczywista, nowa, odtworzeniowa) i co to w świetle ogólnych warunków to oznacza, etc. Swoim klientom radzę aby przygotowali sobie do pośrednika listę pytań, a przede wszystkim określili swoje priorytety w ochronie, następnie wspólnie określili jakieś optimum. Cena to rzecz wtórna. Można się zastanowić nad możliwościami jej obniżenia albo poprzez wykorzystanie różnych promocji i ulg, także za ponadstandardowe zabezpieczenia, albo poprzez zastanowienie się nad innym ustawieniem sum ubezpieczenia i ryzyk ubezpieczeniowych, przy czym należy mieć świadomość skutków takich działań.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź