• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania jakie wybrać ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:44
A to takie ubezpieczenia mieszkaniowe są różne?Wydawało mi sie ze każda firma ubezpieczeniowa oferuje to samo tylko za inne pieniadze. Wie ktoś może co sie wlicza w taki pakiet ubezpieczenia domu?
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:38
Ja chciałabym ubezpieczyć swoje trzypokojowe mieszkanie i zupełnie nie wiem do jakiej firmy się udać. PZU odpada w przedbiegach bo wiem jakie problemy z nimi miał mój sąsiad w zeszłym roku... Spalił mu się dom a oni chcieli mu wypłacić 1/3 odszkodowania, porażka totalna:/
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:30
Ja kupowałam mieszkanie na kredyt, który wzięłam w BZ WBK i tam też ubezpieczałam mieszkanie. Moim zdaniem nie ma sensu na siłę szukać ubezpieczyciela skoro banki teraz mają całkiem fajne oferty ubezpieczeń nie tylko mieszkań. Składki mam niewysokie i jestem zadowolona. Z PZU nigdy nie miałam styczności.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:56
Wszystko zależy czego Ty chcesz. Udaj się do kilku ubezpieczycieli i powiedz czego byś oczekiwała. Powinni dobrać ofertę odpowiednią dla Twoich wymagań i potrzeb.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:50
gruby_franek napisał
Marysia - zdefiniuj co to znaczy dla Ciebie atrakcyjna oferta? Co to znaczy dla Ciebie "wyposażenie domu"? Dla jednych wyposażeniem jest zlewozmywak w kuchni, a dla innych telewizor w dużym pokoju...

Od czego chcesz się ubezpieczyć? Od pożaru? Od powodzi?

Co chcesz ubezpieczyć? Mury? Okna? Czy może sprzęt, który masz w środku?

Mieszkanie jest Twoje, czy wynajmujesz?

I takich pytań można zadać jeszcze tysiące. Do ubezpieczenia na mieszkanie jest milon dodatków, które sobie możesz dobrać itd.

Reasumując: wszystko może być objęte. Atrakcyjnych ofert szukaj u agenta. Comperia ma chyba działkę ubezpieczeniową to możesz do nich zadzwonić - 22 395 52 71


Rzeczywiście dobre pytania zadał Ci tu autor odpowiedzi. Jak się ubezpiecza mieszkanie, dom czy cokolwiek trzeba wszystko wcześniej przemyśleć. Co jak kiedy, jak, za ile i a jak długo. TO pozornie nieważne rzeczy ale są naprawdę ważne.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:06
Wszystko zależy od oferty jaką wybierzesz. Wiadomo, że w domu możesz ubezpieczyć praktycznie wszystko i jeżeli masz na przykład jakieś drogocenne dzieła sztuki albo sporo wartościowych rzeczy warto też je osobno ubezpieczać
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 10:03
Fajną ofertę ma PZU, dom plus. Z tego co widziałem, gwarantuje ochronę mienia, rodziny (w zakresie ubezpieczenia OC w życiu prywatnym i NNW) i pomoc w sytuacjach awaryjnych w domu.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:56
Ja tez skłaniała bym sie bardziej ku firmie PZU. Mają dobre ubezpieczenia i chyba jako ubezpieczyciel są na szycie rankingów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:40
Zobacz sobie tutaj na comperia ubezpieczenia, znajdziesz najlepsza ofertę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.11.2014 15:25
Jesli szukacie ubezpieczenia to umowcie sie z agentem, najlepiej jakims brokerem, bezplatnie przedstawi wam co i jak.
Cytuj
Odpowiedź