• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie turystyczne.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2014 11:55
Niebawem wakacje, wykupiliśmy z mężem wczasy i zastanawiamy się nad ubezpieczeniem turystycznym. Nie wiemy jednak czy warto w nie inwestować no i ew.gdzie można znaleźć najlepsze i niedrogie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2014 12:05
Zawsze jadąc na wakacje wykupuje sobie jakieś ubezpieczenie. To są kwoty rzędu 50 zł, a jestem spokojna, w razie czego masz zabezpieczenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2014 12:22
Fajną opcje ma TU Europa, Trawel World to się nazywa. Ubezpieczenie od nagłego zachorowania i nieszczęśliwego wypadku. Można kupić przez internet. Dobre i wygodne.
Cytuj
Karol Wilczko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 12:13
ja zawsze kupuję tam gdzie kupuję wycieczkę. prosto i zwykle tanio. Indwyidualnie kiedys kupowałem w Royal
Cytuj
Karol Wilczko
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 13:21
A ja mam assistance bezpłatnie, bo mam OC i AC w PZU. Po Polsce mogę podróżować spokojnie.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 13:30
jagoda napisał
A ja mam assistance bezpłatnie, bo mam OC i AC w PZU. Po Polsce mogę podróżować spokojnie.


No to rządzisz - w przypadku AWARII pojazdu dostaniesz np. pojazd zastępczy. I to w zależności od OWU albo tylko w sytuacji zdarzenia drogowego lub nie (szersza ochrona).

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa np. koszty leczenia, czego oczywiście Assistance nie pokryje...
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 13:56
gruby_franek napisał
jagoda napisał
A ja mam assistance bezpłatnie, bo mam OC i AC w PZU. Po Polsce mogę podróżować spokojnie.


No to rządzisz - w przypadku AWARII pojazdu dostaniesz np. pojazd zastępczy. I to w zależności od OWU albo tylko w sytuacji zdarzenia drogowego lub nie (szersza ochrona).

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa np. koszty leczenia, czego oczywiście Assistance nie pokryje...

Moge liczyc tez w razie czego na odholowanie auta czy nocleg. Do tej pory i tak nie miałam potrzeby korzystania nawet i z tych opcji.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 14:03
Jagoda - super, że masz takie opcje. Jak polecisz na Karaiby samolotem na pewno się przyda.

Koszt leczenia w przypadku upadku na głupich nartach w niedalekiej Austrii w zależności od szczęścia może wynosić kilka tysięcy EURO. Wtedy ten Assistance będzie na pewno jak znalazł...
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 14:11
gruby_franek napisał
Jagoda - super, że masz takie opcje. Jak polecisz na Karaiby samolotem na pewno się przyda.

Koszt leczenia w przypadku upadku na głupich nartach w niedalekiej Austrii w zależności od szczęścia może wynosić kilka tysięcy EURO. Wtedy ten Assistance będzie na pewno jak znalazł...

Zapewniam, że jesli będe się wybierała w dalekie podroże to poszukam odpowiedniego ubezpieczenia. Polecasz cos konkretnego?
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 14:16
Wspaniale.

Polecam każde ubezpieczenie turystyczne, które swoim zakresem będzie spełniać Twoje potrzeby. Potrzeby są różne, więc bez sensu jest pisać o konkretnym TU.

Dobre ubezpieczenie dla standardowych podróży jest np. w TU Ergo Hestia. Jego zaletą jest np. ubezpieczenie OC w życiu prywatnym na wyjeździe.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Odpowiedź