• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie turystyczne.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 14:21
Moze faktycznie poprzeglądam sobie te oferty na przyszłość. Dzieki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2014 15:49
Wg mnie Signal Iduna (sprawdzony przy ostatnich wakacjach) albo Warta Travel lub TU Europa. Te sprawdziłem i w sumie w każde wakacje inne towarzystwo :) te mogę polecić na wakacyjne ubezpieczenie albo jak kto woli ubezpieczenie na wakacje albo wyjazdowe ;)
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 9:28
Iwona zdecydowanie warto ! to nie jest jakieś drogie tj pisze gość 50 zł około za osobe a masz spokój. my 4 lata temu byliśmy w bułgari i oczywiście w pakiecie kupiliśmy takie ubezpieczenie i nie było problemu żeby iść do lekarza bo mąż sie źle poczuł, bez problemu nasz opiekun zadzwonił umówił nas na wizyte i z nami pojechał :)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:31
no dobra jeśli jade za granicę to rzeczywiście warto a co jeśli jade np na kolonie w polsce lub na jakiś taki wypad zorganizowany czy wtedy też warto czy jest to już zazwyczaj w cenie ? u nas synek jeszcze mały bo ma 3 latka ale jak podrośnie to dobrze byłoby o tym pamietać :) z tego co ja pamiętam to chyba ubezpieczenie szkolne obowiązywało też na okres wakacji ale nie wiem czy by obejmowało jakies urazy np na kolonii nie organizowanej przez szkołę?
Cytuj
be free like a child
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 12:15
Zazwyczaj dzieci mają już opłacone grupowe ubezpieczenie, oferowane przez szkołę na początku roku szkolnego. Proponujemy oczywiście przed wyjazdem upewnić się czy jest ono ważne również w czasie wakacji. Prześledźmy więc umowę, a zwłaszcza ogólne warunki ubezpieczenia, tam powinna znaleźć się informacja, czy szkody związane aktywnością nie są wyłączone z zakresu odpowiedzialności ubezpieczyciela. Ponadto warto zapytać organizatora wyjazdu czy zadbał o odpowiednie ubezpieczenie podopiecznych. Obowiązkiem każdego organizatora odpoczynku dla dzieci i młodzieży jest zapewnienie swoim klientom również ubezpieczenia. Jeżeli nie jesteśmy pewni, lub uważamy że dotychczasowe ubezpieczenie jest niewystarczające, we własnym zakresie możemy dokupić indywidualną polisę NNW dla naszego dziecka.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:57
Oczywiście, że warto o takim ubezpieczeniu pomyśleć. Szczególnie jeżeli jedziecie za granicę. Takich ubezpieczeń jest całkiem sporo więc najlepiej poczytać i wybrać odpowiednie dla siebie.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:03
Zależy gdzie się wybieracie czy jedziecie samochodem czy samolotem ( wtedy warto dokupić ubezpieczenie bagażu) czy z dziećmi czy bez to wszystko ma znaczenie. Wiem, że sporo banków oferuje też ubezpieczenia turystyczne może warto z takiego skorzystać a jako klientka będziesz miała zniżkę?
Cytuj
Odpowiedź