• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie w LINK4

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 11:00
Kupiłam wczoraj nowy samochód i zastanawiam się gdzie go ubezpieczyć. Mąż namawia mnie na LINK4 czy słusznie? Jakie macie na ich temat opinie? Szczerze mówiąc osobiście nigdy nie miałam styczności z tą firmą i niewiele o niej wiem.
Cytuj
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2014 20:18
Mój znajomy miał kiedyś samochód ubezpieczony w LINK4 i był zadowolony. To jednak było parę lat temu i nie wiem czy coś się nie zmieniło. Może idź do nich i zapytaj o ofertę. Myślę, że powinnaś przejść się też po innych firmach ubezpieczeniowych by porównać oferty
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2014 16:51
Ja link4 kojarzę tylko z reklam w telewizji, nie miałam też z nimi styczność. Nie wiem jaką mają teraz ofertę, ale jeśli mają u siebie coś korzystnego to może warto spróbować. Chociaż może odwiedź jeszcze inne firmy i zobacz co one Ci zaproponują.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2014 10:06
Cóż ja mam ubezpieczenie od lat w PZU i nie narzekam. To naprawdę dobra ubezbiezpiezalnia z naprawdę długim stażem i doświadczeniem. LINK4 jest na rynku stosunkowo krótko na rynku ale muszę przyznać że nie mają złej opinii. Może pochodź i popytaj się w różnych ubezpieczalniach. Lepiej będzie jak weźmiesz pod uwagę kilka ofert i z tego coś wybierzesz.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:52
W internecie jest rankomat ubezpieczeń, w którym wpisujesz wszystkie dane i tam masz porównanie wszystkich ubezpieczeń. Wtedy możesz wybrać takie, które CI najbardziej odpowiada
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 15:53
MeduZa napisał
Cóż ja mam ubezpieczenie od lat w PZU i nie narzekam. To naprawdę dobra ubezbiezpiezalnia z naprawdę długim stażem i doświadczeniem. LINK4 jest na rynku stosunkowo krótko na rynku ale muszę przyznać że nie mają złej opinii. Może pochodź i popytaj się w różnych ubezpieczalniach. Lepiej będzie jak weźmiesz pod uwagę kilka ofert i z tego coś wybierzesz.
Mój kuzyn właśnie dziś przeszedł z PZU do LINK4, okazało się, że ta druga firma zaproponowała mu tańsze ubezpieczenie, a i doświadczenia z nią też miał dobre. PZU to na pewno dobra firma z ogromnym doświadczeniem, jednak dla kogoś kto jeździ bardzo malutko i raczej na krótkich dystansach tak drogie ubezpieczenie to przesada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 10:00
A ja slyszalam same dobre opinie o LINK4, jest reklamowane bo widocznie maja kase. Do PZU wszyscy ja do banku PKO idą z przyzwyczajenia.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 19:57
Link4 wbrew pozorom jest bardzo dobrą firmą i mimo, że może ostatnio już tak nie huczy o nich w telewizji warto zapoznać się z ich ofertą. Moja siostra ubezpieczyła tam samochód bo lubi takie mniej popularne w naszym otoczeniu firmy i nie żałuje, teraz coraz więcej osób się do tego przekonuje.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 2:18
ja miałam okazje korzystać z ich usług i powiem Ci ze dziwna mnie te negatywne komentarze. Firma bardzo miło podchodzi do klienta. Nie miałam z nimi żadnego problemu, tylko sprzedałam samochód wiec i skończyło się ubezpieczenie.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:44
Moi znajomi mieli tam ubezpieczenie i niby wszystko było fajne ale ja bym sie nie zdecydował na korzystanie z ich ofert. Nie przekonuj mnie do siebie. Wole jednak PZU
Cytuj
Odpowiedź