• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie w LINK4

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:08
A tam PZU jest już takie oklepane. Ja nie wiem czemu wszyscy sie tak go trzymaja skoro to raczej firma, która rzadko cos u siebie zmienia.Inne firmy ubezpieczeniowe na rynku mają dużo lepsze oferty.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 2:08
Hmm no ja mam złe wspomnienia z LINK4. Moja siostra ich miała i jak przyszło co do czego to nie dość że sporo płaciła to jeszcze nie miała na kogo liczyć. Teraz ma w PZU i puki co nie narzeka. No ta firma utrzymuje się już na rynku kilka ładnych lat i raczej nie bez powodu mają takie zainteresowanie.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:27
Firm to jest tyle, że rzeczywiście nie wiadomo co wybrać. Mamy nie słuchaj tylko sama poczytaj o ubezpieczeniach i zastanów się co jest dla Ciebie ważne w takich ubezpieczeni czy warunki, czy cena, a może pomoc w razie wypadku? I wtedy zdecyduj.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:07
Heartbreaker napisał
Hmm no ja mam złe wspomnienia z LINK4. Moja siostra ich miała i jak przyszło co do czego to nie dość że sporo płaciła to jeszcze nie miała na kogo liczyć. Teraz ma w PZU i puki co nie narzeka. No ta firma utrzymuje się już na rynku kilka ładnych lat i raczej nie bez powodu mają takie zainteresowanie.


Ale siostra miała już jakieś zdarzenie będąc w PZU? Może być tak, że zachowają się dokładnie tak samo jak LINK4. Nie można też popadać w paranoję. Spróbuj jakiegokolwiek ubezpieczenia, które CI odpowiada a potem możesz przecież zrezygnować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 12:21
Wlasnie przeciez jednej oferty nie wyboera sie raz na cale zycie, jesli cos nie bedzie sie podobalo to mozna zmienic.
Cytuj
Odpowiedź