• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Produkty strukturyzowane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 16:29
Produkty strukturyzowane to temat-rzeka, i niemal wszystko zależy tutaj od konstrukcji konkretnej oferty. Są takie z gwarancją 100 proc. ulokowanych środków, ale są i takie na których można stracić. Są "struktury" na których można zarobić nawet kilkadziesiąt procent, ale można i zarobić parę procent. Każda oferta jest inna, ma inną charakterystykę (także pod względem prawnym).
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:34
Renata Grochowska napisał
Produkty strukturyzowane to temat-rzeka, i niemal wszystko zależy tutaj od konstrukcji konkretnej oferty. Są takie z gwarancją 100 proc. ulokowanych środków, ale są i takie na których można stracić. Są "struktury" na których można zarobić nawet kilkadziesiąt procent, ale można i zarobić parę procent. Każda oferta jest inna, ma inną charakterystykę (także pod względem prawnym).


No właśnie i jak tutaj się odnaleźć. Ja czasami mam wrażenie, że wszystkie oferty są pisane tak żeby mało kto je rozumiał. Wchodzę na stronę i zamiast się czegoś dowiedzieć mam mętlik w głowie. Kto pomaga dobrać taki produkt strukturyzowany?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 15:02
Niestety trzeba czytac reguaminy, ktore sa pisane malym druczkiem wlasnie dlatego zebysmy nie mogli zrozumiec. Ale warto to robic.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:45
mateudusz napisał
Renata Grochowska napisał
Produkty strukturyzowane to temat-rzeka, i niemal wszystko zależy tutaj od konstrukcji konkretnej oferty. Są takie z gwarancją 100 proc. ulokowanych środków, ale są i takie na których można stracić. Są "struktury" na których można zarobić nawet kilkadziesiąt procent, ale można i zarobić parę procent. Każda oferta jest inna, ma inną charakterystykę (także pod względem prawnym).


No właśnie i jak tutaj się odnaleźć. Ja czasami mam wrażenie, że wszystkie oferty są pisane tak żeby mało kto je rozumiał. Wchodzę na stronę i zamiast się czegoś dowiedzieć mam mętlik w głowie. Kto pomaga dobrać taki produkt strukturyzowany?
Doradca pomoze znalezc Ci odpowiedni produkt, zwykle one tez sa w roznych opcjach, czy lagodna, umiarkowana, agresywna.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 9:59
Sama nazwa produkt strukturyzowany- brzmi dosc skomplikowanie, dlatego ludzie nie chca sie na nie decydowac, a ja mysle, ze to niezle opcje i zawsze mozna troszke wiecej zyskac niz na lokacie, jesli sie wyboerze opcje bezpieczna to straty ewntualne nie beda takie duze jesli w ogole.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:40
Tez mi sie wydawaly skomplikoane, ale jak troche poczytalem to wydaja mi sie proste. Zwykle czesc struktury lokowana jest na zwyklej lokacie - takiej bankowej, a reszta w zaleznosci od stopnia ryzyka w produkt inwestycyjny. Tyle, ze sa to zwykle produkty na rok, dwa, czasem dłużej.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:44
Tutaj kilka słów o tym w jakiej formie mogą występować produkty strukturyzowane. Korzystają Państwo?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:46
O to nawet nie wiedziałem, ze sa rozne typy. Myslalem, ze sa tylko lokaty strukturyzowane...
Cytuj
Odpowiedź