• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Produkty strukturyzowane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 8:58
hej, często można na comperii znaleźć info o produktach strukturyzowanych. Tak się zastanawiam na ile to jest bezpieczne i opłacalne. Inwestował ktoś z was? Da się zarobić?
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:33
Na forum comperii chyba jest kilka tematów dotyczących ubezpieczeń czy lokat strukturyzowanych. Ja szukałam kiedyś informacji w sieci i podobno takie produkty strukturyzowane są o wiele bezpieczniejsze niż normalne, ale ile w tym prawdy to nie wiem, też chętnie poznałabym opinię kogoś kto korzystał z tego typu inwestycji
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:12
Ja nie słyszałam jeszcze nic na ten temat, ale być może dlatego, że dopiero teraz zaczynam się interesować inwestowaniem pieniędzy. Z pewnością jest to temat do nadrobienia.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:31
podobno takie produkty gwarantują zabezpieczenie kapitału więc zapewne sa one bezpieczniejsze niż te ''zwykłe'' chociaż slyszalam też że mozna na nich stracić więc nie wiem jak to jest w końcu. fajnie by było gdyby wypowiedział się ktoś doświadczony w temacie, boo nie powiem jestem bardzo ciekawa tematu.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:11
wydaje mi się że można śmiało korzystać z tych produktów, choć sam jeszcze nie miałem przyemności z nich skorzystać jak tylko uzbieram wi ekszą kwote szukam lokaty strukturyzowanej. na obecną chwilę podoba mi się ta oferowana przez bz wbk.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 18:56
Ja nie maiłam jeszcze okazji z tego korzystać ale z tego co czytałam tutaj na forum czy w innych miejscach w sieci to ludzie mówią że cos takiego naprawde sie opłaca. Wiec raczej da sie na tym zarobić.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:46
Ja słyszalam, że są to produkty bardziej opłacalne niż zwyczajne, a mniej ryzykowne niż na przykład fundusze inwestycyjne. podobno są bezpieczne i dają jakąś gwarancję czy też zabezpieczenie.
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 11:39
a mi się obiło o uszy, że taki eprodukty są dla ludzi z grubym portfelem, podobno jest tam jakaś gwarancja i ogólnie są one bardziej opłacalne, ale właśnie głównie dla zamożnych ludzi, którzy mają wysokie kwoty na rachunkach.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:30
FRUGOholiczka napisał
a mi się obiło o uszy, że taki eprodukty są dla ludzi z grubym portfelem, podobno jest tam jakaś gwarancja i ogólnie są one bardziej opłacalne, ale właśnie głównie dla zamożnych ludzi, którzy mają wysokie kwoty na rachunkach.
Grubość portfela zależy od oferty, znaleźć można oferty w ramach których zdeponować można 2 tys.zł, ale i takie gdzie stawka minimalna to 20tys. zł. Wszystko, jak to zwykle bywa zależy od oferty.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:44
Jeszcze nie czytałam na ten temat, ale rzeczywiście jest ostatnio o tym głośno na wszelkiego rodzaju portalach. Chyba czas się bliżej temu przyjrzeć.
Cytuj
Odpowiedź