• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co wybrać lokatę czy konto oszczędnościowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 12:05
No właśnie - są trzyprocentowe konta oszczędnościowe, są i trzyprocentowe lokaty. To co się bardziej opłaca - różnią się one w ogóle czymkolwiek poza tym, że lokata jest na określony czas i nie można z niej wypłacić przed terminem? Bo jak tak teraz myślę to na jedno wychodzi chyba...?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:04
Czy będziesz mogła wypłacić pieniądze wcześniej bez starty to wszystko zależy od tego na jaką lokatę je włożysz, a ofert jest całe mnóstwo więc musisz wiedzieć czego oczekujesz.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:26
polokoktaa napisał
No właśnie - są trzyprocentowe konta oszczędnościowe, są i trzyprocentowe lokaty. To co się bardziej opłaca - różnią się one w ogóle czymkolwiek poza tym, że lokata jest na określony czas i nie można z niej wypłacić przed terminem? Bo jak tak teraz myślę to na jedno wychodzi chyba...?


No na jedno. Chyba, że wpłacasz na lokatę większą sumę no to może i się bardziej wtedy lokata opłaca. Ale tak jeżeli ktoś nie chce albo się boi lub nie jest pewny to lepiej niech wpłaca na konto oszczędnościowe wtedy jest się pewnym, że ma się wgląd w tę uzbieraną kwotę.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:25
Wybierz lokatę. Nie wiem jaką masz kwotę odłożoną ale lokata na pewno będzie bardziej opłacalna niż konto oszczędnościowe.
Jeżeli masz większą ilość gotówki możesz wpłacić zawsze na kilka krótkoterminowych lokat zamiast na jedną długoterminową.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 0:18
press napisał
Wybierz lokatę. Nie wiem jaką masz kwotę odłożoną ale lokata na pewno będzie bardziej opłacalna niż konto oszczędnościowe.
Jeżeli masz większą ilość gotówki możesz wpłacić zawsze na kilka krótkoterminowych lokat zamiast na jedną długoterminową.


Możesz przejrzeć ofertę SKOKów pod kątem lokat. Najlepiej wypada SKOK Wołomin, gdzie znajdziesz lokaty oproc. >5%
Cytuj
Odpowiedź