• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Fundusz inwestycyjny w Alior banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:02
Mam odłożone trochę pieniędzy i chciałbym je zainwestować. Myślałem o jakimś funduszu inwestycyjnym ale nie wiem na jaki się zdecydować. Mój znajomy inwestował kiedyś pieniądze w Alior Banku i pomyślałem, że ja też skorzystam z ich oferty. Niestety nigdy wcześniej nie miałem styczności z tym bankiem. Jakie są wasze opinie na jego temat? Możecie coś o nim napisać?
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:11
Nie wiem jak w Alior bo nigdy nie inwestowałem tam pieniędzy. Ja mogę powiedzieć spokojnie że ING ma dobre oferty. Ja odłożyłem tam na lokate dość ładną sumę pieniędzy i jeszcze fajniejszą otrzymałem. Więc jeśli szukasz banku to popatrz w kilku i porównaj.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:27
Kompletnie nie mam pojęcia o funduszach inwestycyjnych, nie rozumiem ich funkcjonowania i z ogromnym podziwem patrzę na ludzi którzy to ogarniają. Chyba obawiałabym się inwestycji w fundusze. W sumie obawiam się wszystkich inwestycji które nie dają mi pewności zysku, dlatego jeśli już miałabym cokolwiek wybierać - spotkałam się z połączeniem lokaty 7 czy 8% z funduszami inwestycyjnymi w BGŻ Optima, jeśli nie sprawdzałeś ich oferty, może przypatrz się także takiej możliwości.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:27
To ostatnio dość popularny bank, pewnie dzięki reklamom w inernecie. Również nie znam się na funduszach inwestycyjnych, ale myślę, że jeżeli Twój kolega tam inwestował, to masz informacje niemalże z pierwszego źródła. Na cudzych doświadczeniach jest najlepiej się uczyć – w razie czego nic nie tracisz, a wiesz. Dlatego tak popularne są usługi z polecenia.
Cytuj
Mrówka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:07
Nigdy nie miałam styczności z Alior Bankiem więc nie powiem ci czy opłaca się tam zakładać fundusz inwestycyjny. Na pewno warto zainwestować swoje pieniądze w PKO, ING lub Getin Banku. Najlepiej sprawdź sobie wszystkie oferty po kolei i porównaj.
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:41
Z tego co pamiętam mój dziadek miał fundusz inwestycyjny w Banku Spółdzielczym i sporo udało mu się tam zarobić. Warunki mieli bardzo korzystne więc może tam spróbuj. Moja znajoma brała tam teraz kredyt hipoteczny i też jest zadowolona.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:21
Z tego co czytalem to teraz w Raiffeisen mozna zarobic na jakichs funduszach. MOze zobacz sobie tamte.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:24
Nie znam ich niestety więc Ci za bardzo nie pomogę, ale zanim gdziekolwiek włożysz pieniądze porównaj oferty innych banków. Być może okaże się, że któraś oferta jest lepsza niż ta, którą chciałeś wziąć pierwotnie.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:39
Ja chciałam założyć konto w banku Alior ale znajomi mi nie polecali więc zrezygnowałam. Fundusz inwestycyjny wiem, że jest w ING.
Może tam coś wybierzesz?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:06
Ja się trochę obawiam funduszy inwestycyjnych. Jest to dosyć ryzykowne, ale podobno bez ryzyka nie ma zabawy. Są takie osoby, dla których inwestycja im bardziej ryzykowna tym lepsza. Ja jednak wole pewniejsze i bezpieczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy
Cytuj
Odpowiedź