• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie w lokate

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Dagmat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:25
Witam,
od pewnego czasu co miesiąc odkładałam pewną sumę pieniędzy. Wydaje mi się że jest dość duża ale to jest raczej względne. Zastanawiam sie co sądzicie o inwestowaniu pieniędzy na lokacie? Mam kilka pomysłów jak dorobić sie jeszcze paru groszy ale póki co jestem na etapie podjęcia decyzji i nie wiem na jaki sposób się zdecydowac.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:42
Moim zdaniem to bardzo fajny sposób na inwestowanie. Wiadomo że im większą kwote masz odłożoną tym później jest Ci lepiej to rozmnożyć i zainwestować w coś. Moze popatrz jakie są teraz oferty lokat na rynku i zainwestuj tam gdzie najbardziej sie opłaca.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:58
Jak najbardziej polecam Ci inwestowanie w lokacie. Poszukaj tylko najlepszej dla Ciebie i takiej, która będzie zarabiać dla Ciebie najwięcej. To jest chyba najbardziej stała mozliwosc zarobienia.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:26
Lokata jest najbezpieczniejszą formą inwestycji. Oprocentowanie na ogół waha się między 4-5% w zależności na jak długi okres chcesz odłożyć pieniądze. Rozejrzyj się za najlepszą dla Ciebie ofertą i działaj. Tak by w końcu pieniądze zarabiały także na Ciebie.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:04
Najszybciej jest inwestowanie w giełde. Tylko musisz sprawnie operować akcjami i obserwować giełdę, bys potem nie miał nieprzyjemności i długów. Szybko kupować w i odpowiednim momencie sprzedawać z rozmnożonym zyskiem :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:39
Irena00 napisał
Najszybciej jest inwestowanie w giełde. Tylko musisz sprawnie operować akcjami i obserwować giełdę, bys potem nie miał nieprzyjemności i długów. Szybko kupować w i odpowiednim momencie sprzedawać z rozmnożonym zyskiem :)
Nie olecaj giełdy osobom, ktore sie nie znaja bo zawsze straca.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:30
Lokata to jak najbardziej dobry pomysł, tylko zanim gdziekolwiek ulokujesz pieniążki poczytaj na ile miesięcy jest lokata i jak jest oprocentowana. Wśród wielu ofert zawsze warto wybrać tą najlepszą dla siebie.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:54
Wydawało mi się, że lokata i inwestycja to dwa różne działania, no ale skoro już tak to nazywacie...:D Jak dla mnie inwestycja jest dość ryzykowną formą pomnażania majątku, wolałabym wrzucić pieniążki na lokatę. Jeśli zastanawiasz się czy inwestować, czy wrzucić na lokatę, to może skorzystaj z oferty Alior Banku i lokaty z inwestycją, albo lepiej na początek się z nią zapoznaj www.inwestycje.aliorbank.pl ;)
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:12
Teraz jest dużo lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Najlepiej przejdź się po rożnych bakach i zapytaj o oferty. Ja mam lokatę w Getin Banku na trzy miesiące i jestem zadowolona chociaż gdzieś czytałam, że lokaty krótkoterminowe nie są opłacalne.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:22
Ja założyłem lokatę w mBanku jakiś miesiąc temu i na razi jestem zadowolony. Poza tym zainwestowałem sporą gotówkę w złoto. Długo myślałem w jaki sposób zabezpieczyć dzieci na przyszłość i lokata oraz złoto wydały mi się najlepsze. Możesz też zacząć grać na giełdzie ale to jest raczej sport dla ludzi o mocnych nerwach.
Cytuj
Odpowiedź