• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie w walute

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:02
Witam
jakiś czas temu doszedłem do wniosku że chciałbym odłożyć troche pieniedzy i inwestować. Zastanawiam sie nas inwestowaniem w walutę. Odkładał bym co miesiac z wypłaty 300 - 600 zł i wymieniał to na jakąś walutę. Nie wiem tylko w co najlepiej zainwestować? W dolary czy w euro i gdzie wymieniać pieniądze?
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:55
Nie no chyba są troche lepsze sposoby na inwestowanie. Moim zdanie dużo pewniejszych sposobem jest inwestycja w konto oszczędnościowe. Tam przynajmniej masz określony jakis ten zysk a takie inwestowanie w walute raczej nie jest dobrym pomysłem.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:50
NIe pomyślałeś o inwestowaniu w lokatę np albo w sztabki złota lub srebra? Wydaje mi się że to bedzie dużo lepsze rozwiązanie. Bo czasami ceny walut lubią sobie bardzo skakać i przez jakiś głupi przypadek możesz na tym sporo stracić. A tego bys raczej nie chciał.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:25
Kurcze przeciez inwestowanie w walute jest takie ryzykowne. Pomyślałeś o tym zanim sie zdecydowałeś na taki sposób inwestycji? Nie lepiej zrobisz jak wsadzisz sobie pieniądze na lokate? To jest dużo bezpieczniejsze rozwiązanie.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:08
Znalazłeś sobie naprawdę dziwny sposób na inwestowanie... Ja na Twoim miejscu pomyślałbym o jakiejś lokacie albo koncie oszczędnościowym. Banki teraz mają mnóstwo atrakcyjnych ofert, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Najlepiej będzie jak pójdziesz najpierw do swojego banku i zapytasz co mogą ci zaproponować.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:04
Przecież takie inwestowanie w walute nie ma najmniejszego sensu. każda waluta może drastycznie pójść w dół i Ty tylko na tym stracić. Kto w dzisiejszych czasach decyduje sie na taką inwestycje
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 6:53
Też się nad tym zastanawiam... Ludzie chyba mają za dużo pieniędzy skoro decydują się na takie inwestycje. Już lepiej założyć lokatę np. strukturyzowaną. Podobno jest trochę ryzykowana ale można na niej sporo zarobić. Zastanów się jeszcze czy chcesz inwestować w walutę, teraz są takie wahania na giełdzie, że raczej dobrze na tym nie wyjdziesz.
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:33
Mój wujek w ten sposób troszkę rozmnożył swoje pieniądze, z tym że on po prostu miał szczęście. Ponieważ miał wyjechać za granicę do pracy i na ten cel miał sporo odłożone. Wymienił wtedy pieniążki, ale z wyjazdu nic nie wyszło. Później nie wymieniał z powrotem, bo stwierdził, że w innej walucie, nie będzie go korciło, żeby wydać, a za kilka miesięcy cena podskoczyła o dość sporo. Ja osobiście bym się za to nie brała, bo jest to dość ryzykowne, a i w kantorach nigdy nie rozumiem czym się różni kwota kupna od kwoty sprzedaży, zawsze się w tym plączę. Poza tym po aferze z frankami ludzie już chyba boją się spekulacji walutami.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:52
Niby każda inwestycja to ryzyko, ale chyba akurat w waluty bym nie zainwestował. Może trochę, gdybym miał dużo, ale nie wszystkie oszczędności. Już ludzie prali kredyty we frankach i wcale dobrze na tym nie powychodzili. Już pewniejszy wydaje mi się fundusz inwestycyjny czy chociażby złoto. Z drugiej strony inwestując w waluty zawsze jakieś tam pieniądze się ma... ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 11:48
predator772 napisał
Niby każda inwestycja to ryzyko, ale chyba akurat w waluty bym nie zainwestował. Może trochę, gdybym miał dużo, ale nie wszystkie oszczędności. Już ludzie prali kredyty we frankach i wcale dobrze na tym nie powychodzili. Już pewniejszy wydaje mi się fundusz inwestycyjny czy chociażby złoto. Z drugiej strony inwestując w waluty zawsze jakieś tam pieniądze się ma... ;)
No wlasnie takie problemy są z tymi walutowymi kredytami itd. a ludzie dalej sie wkrecaja w walutowe produkty. Dajcie spokoj to jet na prawde duze ryzyko.
Cytuj
Odpowiedź