• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

19 sposobów na oszczędzanie na codzień

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2016 10:42
➡ Uwaga to nie artykuł o tym jak zostać milionerem :) Ale dzięki tym 19 poradom możesz oszczędzić na co dzień, przeczytaj i przetestuj! jeśli macie jakieś inne ciekawe pomysły to poproszę o komentarz:)
http://artursarnecki.eu/x-prostych-sposobow-na-oszczedzenie/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
kac-dusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2016 19:16
Mi się podoba ten punkt, żeby zamiast kupować coś dziecku zająć się nim. To nawet nie o oszczędzanie chodzi, tylko o bezpośredni kontakt z dzieckiem i danie mu swojego zainteresowania i miłości. Boje się zmienić dostawce prądu, bo żaden nowy nie wzbudził mojego zaufania. Jeżeli miałbym żyć codziennie z myślą i kombinowaniem na czym uda mi się zaoszczędzić to bym pewnie został mega sknerą. To nie życie, to czysta kalkulacja.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2016 20:44
jasne, że niektóre opcje wymagają zaangażowania, nie w każdej stytuacji trzeba aż tak ale jeśli brakuje ci co miesiąc do 10 to już trzeba by właśnie kombinować, natomiast zmiana dostawców to nic strasznego, skoro obecnie duże firmy się tym zajmują, wcześniej sporo złego robiły tu małe firemki które wysyłały swoich przedstawicieli którzy podawali się często za pracowników innych firm, albo oszukiwali klientów w inny sposób, teraz jest z tym lepiej.

kac-dusz napisał
Mi się podoba ten punkt, żeby zamiast kupować coś dziecku zająć się nim. To nawet nie o oszczędzanie chodzi, tylko o bezpośredni kontakt z dzieckiem i danie mu swojego zainteresowania i miłości. Boje się zmienić dostawce prądu, bo żaden nowy nie wzbudził mojego zaufania. Jeżeli miałbym żyć codziennie z myślą i kombinowaniem na czym uda mi się zaoszczędzić to bym pewnie został mega sknerą. To nie życie, to czysta kalkulacja.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Bursztyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 11:06
Jeżeli zarobki są jakie są to nie starcza do wypłaty. I nie mówcie,że można dorobić. Czasami człowiek pracuje za te marne grosze, bo nie ma innego wyjścia. Czasami nawet pomimo skromnego życia nie ma się z czego odłożyć i na czym zaoszczędzić.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 11:11
Bursztyn napisał
Jeżeli zarobki są jakie są to nie starcza do wypłaty. I nie mówcie,że można dorobić. Czasami człowiek pracuje za te marne grosze, bo nie ma innego wyjścia. Czasami nawet pomimo skromnego życia nie ma się z czego odłożyć i na czym zaoszczędzić.
hmm nikt tu nie mówi o dorabianiu, właśnie o oszczędzaniu kiedy brakuje ci na codzień, można coś wykroić ze stałych kosztów
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
dawidS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2016 18:17
Jasne, że można coś wykroić ze stałych kosztów. Można np. zacząć się myć tylko w soboty i oczywiście jeść wyśmienite mirabelki i szczaw. I mówię to bez złośliwości. Proszę uwierzyć, że są osoby, które nie maja już poważnie z czego wykrajać.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2016 22:34
dawidS napisał
Jasne, że można coś wykroić ze stałych kosztów. Można np. zacząć się myć tylko w soboty i oczywiście jeść wyśmienite mirabelki i szczaw. I mówię to bez złośliwości. Proszę uwierzyć, że są osoby, które nie maja już poważnie z czego wykrajać.
przesadzasz:) na co dzień pracuje z osobami które mają małe, duże i b. duże problemy z finansami, uwierz że z każdym z tych sposobów z listy mieliby trudność z powodu swoich przyzwyczajeń czy wstydu...

to o czym mówisz to może jeden procent wszystkich przypadków
Wypowiedź została zmieniona przez: Artur Sarnecki 27.5.2016 22:41
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2016 9:30
Jak żyją ponad swoje możliwości finansowe to może mają i kłopoty finansowe. Najważniejsze to tak zbilansować wydatki, żeby nie przekraczały wpływów. Poza tym młodzi ludzie mają inne priorytety niż osoby starsze i inne potrzeby. Jestem zdecydowaną przeciwniczką ciułania za wszelką cenę.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2016 16:28
henryka napisał
Jak żyją ponad swoje możliwości finansowe to może mają i kłopoty finansowe. Najważniejsze to tak zbilansować wydatki, żeby nie przekraczały wpływów. Poza tym młodzi ludzie mają inne priorytety niż osoby starsze i inne potrzeby. Jestem zdecydowaną przeciwniczką ciułania za wszelką cenę.
ja zgadzam się, że za wszelką cenę nie o ile sytuacja finansowa już jest ok, natomiast jeśli jest zła to trzeba oszczędzać, zarabiać i zarządzać pieniędzmi jak najlepiej
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2016 21:28
Czyli mówi pan o najzwyklejszym zaciskaniu pasa w chwili osobistego finansowego kryzysu. Myślę, że tak to już jest w życiu, że nie zawsze się ma to co chce i coś jest zawsze kosztem czegoś. Nie mówię oczywiście o ludziach bardzo zamożnych.
Wypowiedź została zmieniona przez: emotwicka 28.5.2016 21:29
Cytuj
Odpowiedź