• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opłaca sie inwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:10
Ja też wolę wpłacać na konto oszczędnościowe i później te pieniążki ewentualnie na lokatę wkładać. nie bawię się w giełdę, nieruchomości czy złoto bo raz, że się nie zna, dwa, że nie mam tyle by kupić nieruchomość, a trzy, że złoto to chyba nie jest już tak dobry sposób na inwestowanie jak kiedyś.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 9:22
Pewnie, ze się opłaca, jeśli zdecydujemy się na dobry produkt :) Jeśli trafimy jak kula w plot
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 19:39
Oszczędzać i na lokaty wsadzać no bo inaczej jak? Można się bawić jeszcze w te fundusze inwestycyjne ale dla mnie jest to zbyt ryzykowne póki co, nie chciałabym stracić tego co oszczędzam. Pewnie nikt nie chce.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 18:25
baskamy napisał
Oszczędzać i na lokaty wsadzać no bo inaczej jak? Można się bawić jeszcze w te fundusze inwestycyjne ale dla mnie jest to zbyt ryzykowne póki co, nie chciałabym stracić tego co oszczędzam. Pewnie nikt nie chce.

Tak tylko w takim przypadku trzeba mieć naprawdę żelazną dyscyplinę. Bo tutaj chodzi podejrzewam o "nieruszalne" środki, które będą jeszcze dodatkowo pracować na przyszłość. Takie lokaty czy konta oszczędnościowe są dobre ale nie do czegoś takiego jak emerytura.
Cytuj
Odpowiedź