• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opłaca sie inwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:26
Mam do was pewne pytanie.Bo jak wiadomo w obecnych czasach nie ma co liczyć na emerytury z Zusu trochę bardziej już można liczyć na OFE ale też nie do końca. Zastanawiam sie czy nie zacząć w coś inwestować żeby później mieć jakieś pieniądze. Tylko teraz pytanie czy obecnie opłaca sie inwestować i w co najlepiej?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2014 15:39
Jesli umesz inwestowac to inwestuj, jesli nie to moze zaloz sobie 3 filar. Odkladaj tam kase na emeryture.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:45
teraz to chyba najbardziej opłaca sie inwestować w złoto i nieruchomości bo to najlepiej stoi i nie ma takiego ryzyka że coś sies straci. No chyba że aż na takie inwestycje nie mozesz sobie pozwolić. Wtedy pozostaje Ci tylko tak zwane odkładanie do skarpety.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:29
można inwestować w różne rzeczy - nieruchomości, złoto, udziały w firmach, zabytkowe samochody... albo czytałem gdzieś o lokatach z inwestycją czy czymś takim? to mogłaby być dobra rzecz. Ważne, by wybrać coś czego jest się pewnym w miarę, wiadomo że kompletny laik giełdy nie powinien się w nią bawić a i osoba bez pojęcia o nieruchomościach nie powinna ich kupować w celach zarobkowych.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 17:53
słyszałam o czymś takim jak lokata z funduszem inwestycyjnym, bodajże są takie w ofercie mBank, Alior Bank, BGŻ, myślę że w Twoim przypadku dobrze by bylo zapoznać się z ofertą tego typu.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:09
Ja czytałem dzis artykuł, że OFE jest dla bogatych. pomysł z lokatą z funduszem inwestycyjnym jest dobry chociaż spotkałem się z opinią że ta lokata to tylko zaślepianie klientów żeby nie bali się inwestować a żadnej gwarancji, że się nie utraci środków nie ma...
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:22
Moim zdaniem opłaca sie inwestowac tylko trzeba wiedzieć gdzie, żeby nie być na tym stratnym.Bo na emeryture z ZUS-u to nie ma nawet co liczyć jak dalej bedzie tak jak jest.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 17:50
Jak dla mnie - konta oszczędnościowe, ewentualnie, w miarę portfela nieruchomości lub jeśli lubisz ryzyko - fundusze inwestycyjne. Albo lokaty z inwestycją, to też może być dobrym pomysłem na rozmnozenie pieniędzy i gwarancja zachowania części środków.
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 17:53
Oczywiście, że opłaca się inwestować tylko trzeba wiedziec jak i w co, żeby nie stracić. Słyszałam o produktach, które dają zabezpieczenie inwestycji, przynajmniej części, nie wiem czy to nie właśnie te lokaty z funduszem wspomniane wyżej.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:56
Oczywiście, że warto inwestować tylko pytanie czy będziesz potrafił robić to umiejętnie? Bo jeżeli nie to lepiej odkładać pieniądze na konto oszczędnościowe i później ewentualnie możesz włożyć je na lokatę. Będziesz miał pewność, za tą inwestycję i obędzie się bez strat.
Cytuj
Odpowiedź