• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zdalna założenie konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:18
Moja siostra zakładała, teraz nie pamiętam w którym banku, ale powiem szczerze, jest to bardzo wygodne, tym bardziej, że mieszka ona pod miastem i cały dzień siedzi z malutkim dzieckiem w domu. Wpisała dane w formularzu, dołączyła nawet nie skan, tylko kolaż ze zdjęć obu stron dowodu. Za jakiś czas przyjechał kurier z umową i tym zdjęciem dowodu które przesłała, potwierdził wiarygodność danych, siostra strzeliła podpis i po sprawie. Dobra rzecz zarówno dla leniuchów, jak i zajętych klientów banków, w których wiecznie jest kolejka.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:01
Skoro w ZUSie i innych urzedach istnieją e-biura, na pewno istnieje też możliwość całkowicie zdalnego założenia konta w banku, nawet bez wizyty kuriera, jednak musiałoby się to wiązać z posiadaniem podpisu elektronicznego - potwierdzonego certyfikatem itp. Wtedy praktycznie wszystko możliwe jest zdalnie. Swoją drogą to jest bardzo dobry patent dla firm.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:35
Pony napisał
Witam,
ostatnio przeczytałam gdzieś na internecie że jest taka możliwość jak zdalne założenie konta. Że podobno wysyła sie skserowane wszystkie dokumenty i to załatwia całą sprawe, nie trzeba nigdzie jeździć i podpisywać. Jakoś nie bardzo chciało mi sie, w to wierzyć? naprawdę jest taka możliwość? jak tak to w jakim banku?
ostatnio wypełniałam wniosek o założenie konta w Toyota Banku. Sytuacja wyglądała tak, że wszystkie dane wypełniałam na stronie, po jednym czy dwóch dniach dzwonił konsultant, można było się o wszystko dowiedzieć, a jak już potwierdzone zostały wszelkie informacje, to kurier przyniósł umowę do podpisu.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:26
Gdy ja zakładałam swoje konta też robiłam to zdalnie. Wypisałam wniosek przez internet, a kurier sam przyjechał do mnie z dokumentami do podpisania. Nie wiem czy jest możliwość, że całkiem zdalnie jest założysz. Podejrzewam, ze kurier tak czy siak przyjdzie do Ciebie z dokumentami. Przecież musisz się gdzieś podpisać.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:52
Ja zakładałam swoje konto właśnie zdalnie przez internet, na drugi dzień tylko przyszedł do mnie kurier dokumentami do podpisu i tyle. Bardzo wygodne rozwiązanie jeżeli ktoś nie ma czasu czekać w banku na założenie konta.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:36
Kolorovaa82 napisał
Pony napisał
Witam,
ostatnio przeczytałam gdzieś na internecie że jest taka możliwość jak zdalne założenie konta. Że podobno wysyła sie skserowane wszystkie dokumenty i to załatwia całą sprawe, nie trzeba nigdzie jeździć i podpisywać. Jakoś nie bardzo chciało mi sie, w to wierzyć? naprawdę jest taka możliwość? jak tak to w jakim banku?
ostatnio wypełniałam wniosek o założenie konta w Toyota Banku. Sytuacja wyglądała tak, że wszystkie dane wypełniałam na stronie, po jednym czy dwóch dniach dzwonił konsultant, można było się o wszystko dowiedzieć, a jak już potwierdzone zostały wszelkie informacje, to kurier przyniósł umowę do podpisu.


U mnie było podobnie jak zakładałam swoje pierwsze konto. Teraz tak się wypełnia wnioski bo to zaoszczędza sporo czasu który normalnie musiałby poświęcić nam pracownik banku
Cytuj
Odpowiedź