• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zdalna założenie konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 21:09
Witam,
ostatnio przeczytałam gdzieś na internecie że jest taka możliwość jak zdalne założenie konta. Że podobno wysyła sie skserowane wszystkie dokumenty i to załatwia całą sprawe, nie trzeba nigdzie jeździć i podpisywać. Jakoś nie bardzo chciało mi sie, w to wierzyć? naprawdę jest taka możliwość? jak tak to w jakim banku?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:37
czy tak całkowicie zdalnie to nie wiem, ale wiem że np w DB nie musisz nigdzie jeżdzić tylko kurier moze przyjechać do Ciebie z umową a Ty musisz mieć w domu ksero dowodu i potrzebne dokumenty do wpisania przy kurierze. Później pocztą przychodzi Ci karta i wszystko z głowy.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:38
A to ja nie wiedziałam ze jest taka możliwośc że nie trzeba isć do banku zanieśc Pani wszystkie papiery. Musze się przyjrzeć temu Db bankowi bo ostatnio sporo osób mówi o nich dobre rzeczy a bank taki nie rozreklamowany.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:58
Chyba jest taka możliwość. A w jakim banku Ty byś chciała w taki sposób zakładać konto? Bo chyba nie każdy proponuje taką możliwość. Jesli to wyglada tak jak pisze truskawka to nie powiem bo to moze być bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób które chcą założyć konto w jakimś banku a w ich okolicy nie ma oddziału.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:10
Pierwszy raz słyszę o zdalnym zakładaniu konta... Wydaje mi się, że to całkiem niezły pomysł szczególnie dla osób, które mieszkają daleko od miasta. U mnie to się nie sprawdzi bo mam pod nosem pięć banków, ale inni na pewno na tym skorzystają. Możecie powiedzieć w jakich bankach można tak założyć konto?
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:31
a za tego kuriera to doplacam dodatkowo czy bank placi za przesył dokumentów jak to wyglada? wie ktos? ja zazwyczaj chodzilam do banku zeby zalozyc konto tylko w mbanku robilam to przez neta ale i tak musialam isc do banku podpisac papierki
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 14:07
No jasne, ze bank. Ty musisz tylko to podpisac.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:24
O kurcze, nawet nie wiedziałam że są teraz takie możliwości. Widać banki chcą wyjść na przeciw naszym potrzebom i miec klientów tam gdzie nie mają siedzib aby ludzie mogli do nich przyjść osobiście. Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:42
Taka forma założenia konta była tylko kwestią czasu. Przecież od dawna istnieje możliwość podpisania umowy dostarczonej przez kuriera np w nc+ lub plusie. Banki na pewno nie chcą być gorsze i starają się ułatwić życie swoim klientom. Dla mnie to bardzo fajny pomysł:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 9:06
Oszczedzasz czas, a zakladajac konto raczej nie maja pola manewru, zeby oszukac. A po drugie to juz i telefon i internet i wiele innych spraw zalatwic mozna bez wychodzenia z domu.
Cytuj
Odpowiedź