• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange Finanse

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 0:31
dla zwolenników teorii spiskowych - niektórzy nie wiedzą gdzie mają konto :) tyle ...

promocja jak promocja, jeśli komuś odpowiada niech korzysta :)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
BogdanTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 10:16
Ludzie nie wiedza gdzie maja konta, ludzie nie czytaja umow, ludzie nie mysla - moze i jest taka grupa osob, ale bez przesady.
Cytuj
ona132

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 12:41
Jeżeli jest taka grupa osób to bardzo wąska .Chyba z jakąś dysfunkcją ,innego rozwiązania nie widzę .Moja babcia ma 82 lata a wszystko sobie doczyta o swoim banku a jak nie doczyta to wypyta.Jakoś trudno mi dziś uwierzyć w to ,że nie można znać podstawowych wiadomości o tym ,gdzie trzyma się swoje pieniądze i na jakich warunkach.
Cytuj
lydia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 13:02
Ja jestem klientka tego banku i nie żałuję .Z tym doradzaniem i odradzaniem to już jest tak ,ze ilu ludzi tyle opinii.Spróbuj otworzyć tam konto ,najlepiej będzie jak sam sie przekonasz .Przecież w razie czego zawsze możesz zmienić bank.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 14:03
;) miałem przygodę i z aliorem i alior synk i z mbankiem... dziękuje ale nie było miło, może stąd awersja :) Oczywiście nie jestem typowym przypadkiem ale też nie muszę podskakiwać na słowo promocja:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 14:05
no wiesz, ja raczej widzę inaczej - to świadomi ludzie są w mniejszości i chwała ci za to że u ciebie jest tak


ona132 napisał
Jeżeli jest taka grupa osób to bardzo wąska .Chyba z jakąś dysfunkcją ,innego rozwiązania nie widzę .Moja babcia ma 82 lata a wszystko sobie doczyta o swoim banku a jak nie doczyta to wypyta.Jakoś trudno mi dziś uwierzyć w to ,że nie można znać podstawowych wiadomości o tym ,gdzie trzyma się swoje pieniądze i na jakich warunkach.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź