• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange Finanse

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:34
Od jakiegos czasu zastanawiam się nad zmianą banku .Ten ,w którym jestem zjada mi za dużo pieniędzy w opłatach .Zastanawiam się czy przejsc do Orange?Przejżałam ich oferty i teraz jest taka promocja ,ze jak sie do nich przejdzie i odda stary telefon lub tablet to dostanie sie 300 zl.Nie moge sie niestety doczytać konkretnie o co chodzi.Może ktoś coś wie bliżej? A może ktoś ma tam konto i powie ,czy jest zadowolony?
Cytuj
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 10:30
Ze stroy Orange: W Orange na kartę możesz otrzymać nawet 300 zł rabatu na nowy telefon dzięki usłudze Premia na kartę.

Wystarczy aktywować usługę i regularnie doładowywać konto. Po zakończeniu usługi otrzymasz kupon rabatowy do wykorzystania na zakup telefonu lub innego urządzenia w Sklepie Orange.

wyślij SMS-a o treści PREMIA pod numer 699 (koszt SMS wg taryfy), lub
wpisz krótki kod *101*67# na klawiaturze swojego telefonu i potwierdź przyciskiem „zadzwoń”

Z usługi może skorzystać każdy klient Orange na kartę (z wyjątkiem użytkowników oferty Zetafon, Minutofon oraz użytkowników usługi Gotowy do Rozmowy).
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 12:37
mewka coś chyba namieszałaś ;)Do katarzyny - nie uważasz ,że musisz otworzyć tam konto osobiste w Orange? Oddać chyba stary aparat czy co tam masz i chyba na tej zasadzie będziesz miała ten wpływ na Orange? Moja koleżanka ma tam konto i wiem tylko tyle ,ze ma mieć wpływy co miesiąc w kwocie 1000 zł.
Cytuj
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 9:59
Na pewno jest to bardzo nowoczesna oferta z zakresu bankowości mobilnej. Jeśli chodzi o ofertę konta to nie licząc tych opłat warunkowych za wypłaty z bankomatów, można by je uznać za całkiem spoko. Jest też oferta atrakcyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowe, ale jak wszędzie - jest to oprocentowanie promocyjne- dla nowych klientów.Właśnie założyłem sobie konto w Orange Finanse ;) myślę, że będzie ok .Jak coś będzie nowego to dam znać .
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 23:42
promocja okazja rewelacja...

a operatorem i tak jest ... mbank
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Wioleta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 11:17
mBank to dobra marka, tylko zachęca
Cytuj
Elbi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 11:24
Artur Sarnecki napisał
promocja okazja rewelacja...

a operatorem i tak jest ... mbank
I co to oznacza ,że mBank?Nie za bardzo rozumiem ,czy to ma zachęcić czy zniechęcić potencjalnego klienta do tego banku? :)Teraz to raczej norma ,że jeden bank jest w drugim .Proszę rozwinąć myśl z tym mBankiem .Co Pan konkretnie ma na myśli?
Cytuj
KarolinaKwiatosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 9:59
Moze po prsotu to, ze nie kazdy o ty wie. Nie doszukujmy sie 2.dna.
Cytuj
Pewniak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 13:40
A ja się doszukuję tego dna .Promocja rewelacja ...jakoś nie widzę w tym entuzjazmu.Sam chętnie wróce do tego wątku i się dowiem o co chodzi z tym mBankiem .Panie Arturze również czekam na wiadomość.
Cytuj
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 15:24
Hej.Właśnie zostałem klientem Orange finanse.Nie ukrywam skusily mnie te oferty dla nowych klientów.Założyłem i aktywowałem to konto zgodnie ze wskazówkami. Po jakim czasie od założenia pokaże się coś w strefie okazji bo na razie jest pusto.? Karty też jeszcze nie dostałem .
Cytuj
Odpowiedź